Küchenmeile - největší světový veletrh kuchyní
19.09.2014

Küechenmeile je největší světový veletrh v oblasti kuchyňských linek, každoročně se koná v Německém Löhne. My jsme tento veletrh navštívili poprvé a to na pozvání společnosti Schüeller, která je jedním z lídrů v tomto oboru. Tímto článkem bychom se s Vámi rádi podělili s tím nejlepším že světa moderních kuchyní!

Veletrh se koná každoročně na podzim v oblasti Neměckého Löhne. V této oblasti vystavují ti nejlepší světoví výrobci kuchyní. Není tomu náhodou, že se tento veletrh koná právě zde. Němcivždy byli a nejspíše i budou jedni z nejpreciznějších výrobců nejen ve světě kuchyní. A zde opravdu dostáli svému jménu!

Vystavovala zde celá řada zvučných společností, jako například Nobilia, Nolte küchen, Leicht, Zeyko nebo Schüller. My jsme se zaměřili hlavně na jednoho, v Česku zřejmě nejznámějšího výrobce německých kuchyní a tím je právě Schüller. Tento výrobce nás natolik zaujal, že jsme začali jednat o další spolupráci přímo u nás v Pardubicích. Máte se tedy na co těšit!

Celý veletrh nám prozradil nový směr, kterým se bude ubírat svět kuchyní. Jak nám naznačují fotografie, tak jím nejspíše bude tzn. County style, pro který je typická kombinace výrazných, či rustikálních dřevodekorů z jednobarevnými matnými barvami, minimální množství horních skříněk a otevřené prostory. Druhou cestou je stále minimalistický styl - lakované lesklé čisté plochy v kombinaci se sklem, bezúchytkovým systémem či alternativnímipracovními deskami jako je například Technistone, Corian, Neolith či kompaktní materiál.

Staňte se našimi fanoušky na Facebooku a dostávejte ty nejnovější zprávy!VÝPIS VŠECH NOVINEK Chci navrhnout kuchyň Zobrazit kompletní nabídku
Zanechte nám telefon, ozveme se vám
Navštivte také náš eshop

Na našem eshopu naleznete široký sortiment domácích vestavných i volně stojících spotřebičů,
bytových i kuchyňských doplňků a kuchyňského vybavení světových značek (Miele, Siemens, Bosch, Electrolux, AEG, Liebherr, Blum, Amica, Beko...) s výdejním místem v Pardubicích. Vše s jistotou originální české distribuce a bezkonkurenčních cen.

Aktuality ze světa kuchyní
Akce Siemens! Akce Siemens!

Při zakoupení setu spotřebičů Siemens Studioline v hodnotě 90.000,- Kč od nás získáte jako dárek dřez a baterii v hodnotě 10.000…

15.03.2023
VÁNOČNÍ PROVOZ 2022 VÁNOČNÍ PROVOZ 2022

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o vánočním provozu našich studií.

15.12.2022
Pardubice
Alin Moderní byt pobočka Pardubice
Pracovní doba
Pondělí - Pátek
8.30 - 17.00 *
Sobota
Na objednání

* Schůzku je potřeba domluvit předem zde.

Detail pobočky
Hradec Králové
Alin Moderní byt pobočka Hradec Králové
Pracovní doba
Pondělí - Pátek
8.30 - 17.00 *
Sobota
Na objednání

* Schůzku je potřeba domluvit předem zde.

Detail pobočky
Přelouč
Alin Moderní byt pobočka Přelouč
Pracovní doba
Pondělí - Pátek
9.00 - 17.00
Sobota
Na objednání

 

Detail pobočky

Proč si nás vybrat
  • Vlastní truhlářská výroba
  • Vysoká kvalita výrobků
  • Profesionální přístup
  • 7 let záruka na vyrobený nábytek
  • Dlouhá tradice a bohaté zkušenosti
Proč si nás vybrat

Naše firma ALIN-MODERNÍ BYT s. r. o. má dnes již téměř dvacetiletou tradici. Využijte naši vlastní truhlářskou dílnu, vysokou kvalitu výrobků se 7letou zárukou a 3D návrhy interiérů zdarma!

Rychlé kontakty