Heroheader

Kuchyně na míru

Moderní kuchyňské linky a spotřebiče

Klasickou nebo moderní, malou nebo velkou. Ať už odvážnou a oslnivě barevnou nebo umírněnou a decentní – vaše kuchyň je více než jen místem, kde vaříte. Je to prostor, kde váš den začíná i končí. Místo, kde se scházíte s přáteli a připravujete své akce. Je to středobod vašeho domova. A měla by být perfektní. Ověřte si naše profesionální služby s více než  24 letou zkušeností a více než 2000 vyrobenými kuchyněmi.

Vaši novou kuchyňskou linku vyladíme k dokonalosti

Vaši novou kuchyňskou linku vyladíme k dokonalosti

Kvalita je pro nás skutečně na prvním místě. Používáme jen ty nejlepší materiály, kování a moderní technologie, abychom zajistili, že vaše kuchyňská linka bude nejen krásná, ale i odolná a sloužila vám třeba i desítky let. Naši kvalitou jsme si opravdu jístí a proto poskytujeme na naše výrobky 7letou záruku.

Každá naše kuchyňská linka je unikát a je tvořena s cílem dosáhnout dokonalého spojení funkčnosti a krásy. Díky našim zkušeným designerům a architektům vyladíme Vaší novou kuchyňskou linku k dokonalosti, protože věříme, že krásný design by měl jít ruku v ruce s excelentní kvalitou.

Navrhneme kuchyňskou linku vašich snů

Snažíte se představit kuchyňskou linku, která plně odráží vaše sny a ideály? My vám v tom rádi pomůžeme! Naše vášeň, kreativita a zkušenosti v kombinaci s vašimi představami mohou proměnit vaši novou kuchyň ve skutečný ráj pro gurmány.

Bez ohledu na to, jaké jsou vaše preference, my jsme zde, abychom vám pomohli je uskutečnit. Jsme přesvědčeni, že vaše kuchyňská linka si zaslouží být místem, kde se vaše sny stávají skutečností.

Navrhneme kuchyňskou linku vašich snů

Spotřebiče & spolupráce

Proč kuchyňskou linku od nás?

 • Nabídka

  Prémiové spotřebiče

 • Nabídka

  7letá záruka

 • Nabídka

  Doživotní záruka na kování

 • Nabídka

  Osobní přístup

 • Nabídka

  Vlastní truhlářská výroba

 • Nabídka

  Česká společnost s tradicí 25let

 • Nabídka

  Nadčasový design

 • Nabídka

  Špičková kvalita

Výroba kuchyňské linky

krok za krokem

Osobní schůzka

Osobní schůzka s klientem

Zvažujete novou kuchyňskou linku? Stačí si domluvit schůzku s našimi zkušenými architekty. Rádi vás přivítáme na jednom z našich kuchyňských studií v Pardubicích, Hradci Králové nebo v Přelouči. Naše týmy jsou zde, aby Vám poskytli veškerou potřebnou pomoc a odborné rady. Zásadním benefitem celého procesu je individuální péče, kterou obdržíte od jednoho odborníka a to od prvotních návrhů až po předání hotového nábytku. Žádné předávání informací, žádná složitá komunikace.

image
Konzultace

Konzultace a příprava vizualizací a cenové nabídky

Na našem studiu spolu vše detailně projdeme, představíme vám všechny možnosti a materiály. Společně vypracujeme optimální uspořádání kuchyňské linky, které bude plně odpovídat vašim potřebám. Součástí naší služby je také bezplatná vizualizace, kterou vytvoříme na míru vašim přáním a požadavkům. Pokud by vás návrh neoslovil, nevadí – jsme tu pro vás, abychom provedli jakékoli úpravy, které zajistí, že konečný návrh bude naprosto dokonalý. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

image
Osobní schůzka

Schválení návrhu, zaměření a zahájení výroby

Když máme hotový a schválený návrh i cenovou nabídku, přichází fáze důkladné přípravy před samotnou výrobou. Tato fáze zahrnuje precizní zaměření prostoru, vypracování technické a instalační dokumentace. Každá jednotlivá skříňka je detailně promyšlena a zakreslena do podrobných plánů. Každý detail je zvážen a celý projekt je pečlivě předán našim truhlářům do výroby.

image
Schválení

Samotná výroba a dodávka ke klientovi

Všechny truhlářské práce jsou pečlivě prováděny na naší dílně v nedalekých Cholticích a v našem nářezovém centru v Hradci Králové, který je vybaven špičkovým strojovým parkem. Zde probíhá řezání, lepení a vrtání všech dílců. Po dokončení jednotlivých částí naši řemeslníci kuchyňskou linku kompletně zkompletují a dokončí do jejího konečného vzhledu. Každý kus pečlivě zabalíme a připravíme k převozu. Výroba zpravidla trvá 8-12 týdnů. Kvalita a preciznost našich kuchyňských linek jsou pro nás klíčové.

image
Výroba

Montáž nábytku u klienta

Montáž probíhá vždy v předem dohodnutém termínu a v přesně stanovený čas. Naši montážníci jsou samostatní profesionálové, kteří se postarají o vše, co je potřeba. Vše si vynosí, prostor opatří proti jakémukoliv poškození a začnou se samotnou montáží. Díky jejich zkušenostem bývá montáž obvykle dokončena během jednoho, maximálně dvou dnů. Po dokončení montáže náš tým zajistí úklid a vše vám vysvětlí.

image

V naší péči o vás nezapomínáme na žádný detail! Kromě samotné montáže vám poskytneme detailní instalační dokumentaci, kterou mohou využít zedníci, instalatéři, elektrikáři i další řemeslníci. Díky této dokumentaci budou mít jasno v tom, jak vést přívody vody a elektřiny tak, aby vše perfektně zapadlo do vaší nové kuchyně. Vaše spokojenost a pohodlí jsou pro nás na prvním místě!

Naše Realizace

Naše práce mluví sama za sebe. Podívejte se na naše dokončené projekty a inspirujte se širokou škálou kuchyní, které jsme již vytvořili pro naše spokojené zákazníky. Každý projekt je jedinečný příběh o designu, kvalitě a preciznosti. Jsme hrdí na každou realizaci a těšíme se, že i vaše kuchyně bude brzy součástí naší kolekce.

Všechny realizace

Zanechte nám telefon, ozveme se

Jsme tu, abychom vaše představy proměnili v realitu. Vaše telefonní číslo nám umožní navázat osobní spojení a poskytnout vám individuální konzultaci na míru.

Informace o ochraně osobních údajů

Nebo nám napište

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů:

PoptatPoptejte nás