Kuchyně na míru

Moderní kuchyňské linky

Na míru vaším potřebám

Pořiďte si do své domácnosti krásnou, moderní kuchyňskou linku, která bude dominovat celému prostoru. Jsme opravdovými profesionály s téměř 20letou praxí a vyrobili jsme na téměř 2000 kuchyní na míru. Postaráme se tedy také o vaši kuchyň - od bezplatného 3D návrhu až po kompletní montáž. Kuchyňskou linku vám navrhneme z masivních, laminovaných, dýhovaných i lakovaných materiálů.

Vaši novou kuchyňskou linku vyladíme k dokonalosti

Při výrobě kuchyňské linky používáme výhradně materiály té nejvyšší kvality. Našimi dodavateli jsou společnosti Egger, Fundeermax, Wodego, Kaindl a Kronospan. Pokud jste si však v časopise vyhlédli kuchyň z konkrétních materiálů, rádi vám vyjdeme vstříc. Ke kuchyňské lince na míru používáme prvotřídní kování značky BLUM. Jako vhodnou alternativu vám však nabízíme i kování značek Hafele, Hettich nebo Rehau. Kuchyňskou linku vám dodáme kompletně vybavenou. Za bezkonkurenčně nízké ceny pro vás seženeme značkové kuchyňské spotřebiče a další doplňky.

Navrhneme kuchyňskou linku,
do které se všechno vejde

V našich studiích v Pardubicích, Hradci Králové a Přelouči vám ukážeme, jak může být Vaše kuchyňská linka praktická a stylová. Díky efektivnímu plánování zón - systému DYNAMIC SPACE získáte mnohem více úložného prostoru a ušetříte až polovinu času, který nyní v kuchyni trávíte. Po konzultaci ve studiu vám vytvoříme 3D návrh kuchyně. Vaše nové vybavení bude uzpůsobené individuálním potřebám a každodennímu užívání. Samozřejmostí bude dostatek úložného prostoru, důmyslný zásuvkový systém a promyšlené rozmístění spotřebičů, abyste ušetřili čas a cítili se ve vaší nové kuchyni dobře. Využijeme každý volný prostor, abychom dosáhli maxima pracovní plochy.Výroba kuchyňské linky

Krok za krokem

Nechte si navrhnout nadčasovou kuchyň, která vám bude sloužit desítky let a zároveň bude IN. V prvním kroku si domluvte schůzku s naším designerem, který vám připraví návrh kuchyňské linky. Zaměří se zejména na to, aby byla vaše kuchyňská linka přehledná a byla sestavena na míru vašim potřebám. To vše bude hračkou díky modernímu systému DYNAMIC SPACE.


1
Osobní schůzka s klientem

Přemýšlíte o obměně starého nábytku, nebo pořízení zbrusu nového? Stačí nás kontaktovat a domluvit si schůzku s našimi architekty. Rádi vás přivítáme na jednom z našich interiérových studií v Pardubicích, Hradci Králové nebo v Přelouči. Se vším ochotně pomůžeme a poradíme.

2
Konzultace a příprava 3D návrhů

Na našem studiu si o všem pohovoříme, ukážeme veškeré možnosti, materiály a vymyslíme to nejvhodnější rozvržení daného nábytku přesně pro vás. Samozřejmostí je 3D návrh zdarma, který připravíme dle vašich požadavků a přání. Pokud se vám na návrhu nebude cokoliv líbit, tak není problém nábytek upravit, tak aby byl konečný návrh přesně dle vašich představ.

3
Schválení návrhu a zahájení výroby

Jakmile je návrh dokončený a odsouhlasený, tak přechází do přípravné fáze před samotnou výrobou. Zásadní částí přípravy je přesné zaměření prostoru, příprava technické a instalační dokumentace. Každá skříňka se pečlivě rozkreslí na jednotlivé výkresy, vše se promyslí do posledních detailů a celá zakázka je předána do výroby našim truhlářům. Výroba trvá z pravidla 6-8 týdnů.

4
Samotná výroba a dodávka ke klientovi

Veškeré truhlářské práce vyhotovíme na naší dílně a v našem moderním strojovém parku. Vše nařežeme, olepíme a vyvrtáme. Hotové dílce zkompletujeme do konečného vzhledu, vše pečlivě zabalíme a připravíme k převozu. Kvalita a přesnost hotového nábytku je pro nás zásadní a je důležitým aspektem pro přesnou a precizní montáž.

5
Montáž nábytku u klienta

Montáž probíhá vždy v předem domluveném termínu a v přesný čas. Montážníci jsou samostatní. Vše si vynosí, prostor opatří proti jakémukoliv poškození a začnou se samotnou montáží. Veškeré pracovní pomůcky mají vždy s sebou, není tedy třeba nic připravovat. Montážníci veškerý nábytek odborně usadí, připevní a zprovozní. To vše z pravidla trvá pouze jeden den. Po dokončení montáže vše uklidíme, vysvětlíme a předáme.

Myslíme na vše! Zároveň vám připravíme podrobnou technickou dokumentaci pro zedníky, instalatéry, elektrikáře nebo jiné řemeslníky. Díky tomu budou vědět, kudy mají vést přívody vody a elektřiny.
Pardubice
Alin Moderní byt pobočka Pardubice
Pracovní doba
Pondělí - Pátek
8.30 - 17.00 *
Sobota
Na objednání

* Schůzku je potřeba domluvit předem zde.

Detail pobočky
Hradec Králové
Alin Moderní byt pobočka Hradec Králové
Pracovní doba
Pondělí - Pátek
8.30 - 17.00 *
Sobota
Na objednání

* Schůzku je potřeba domluvit předem zde.

Detail pobočky
Přelouč
Alin Moderní byt pobočka Přelouč
Pracovní doba
Pondělí - Pátek
9.00 - 17.00
Sobota
Na objednání

 

Detail pobočky
Zanechte nám telefon, ozveme se vám
Navštivte také náš eshop

Na našem eshopu naleznete široký sortiment domácích vestavných i volně stojících spotřebičů,
bytových i kuchyňských doplňků a kuchyňského vybavení světových značek (Miele, Siemens, Bosch, Electrolux, AEG, Liebherr, Blum, Amica, Beko...) s výdejním místem v Pardubicích. Vše s jistotou originální české distribuce a bezkonkurenčních cen.

Aktuality ze světa kuchyní
Otevírací doba 28.9. a 29.9. Otevírací doba 28.9. a 29.9.

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o upravené otevírací době Pardubického a Královéhradeckého studia ve dnech 28.9. a…

25.09.2023
Akce Siemens! Akce Siemens!

Při zakoupení setu spotřebičů Siemens Studioline v hodnotě 90.000,- Kč od nás získáte jako dárek dřez a baterii v hodnotě 10.000…

15.03.2023
VÁNOČNÍ PROVOZ 2022 VÁNOČNÍ PROVOZ 2022

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o vánočním provozu našich studií.

15.12.2022
Pardubice
Alin Moderní byt pobočka Pardubice
Pracovní doba
Pondělí - Pátek
8.30 - 17.00 *
Sobota
Na objednání

* Schůzku je potřeba domluvit předem zde.

Detail pobočky
Hradec Králové
Alin Moderní byt pobočka Hradec Králové
Pracovní doba
Pondělí - Pátek
8.30 - 17.00 *
Sobota
Na objednání

* Schůzku je potřeba domluvit předem zde.

Detail pobočky
Přelouč
Alin Moderní byt pobočka Přelouč
Pracovní doba
Pondělí - Pátek
9.00 - 17.00
Sobota
Na objednání

 

Detail pobočky

Proč si nás vybrat
  • Vlastní truhlářská výroba
  • Vysoká kvalita výrobků
  • Profesionální přístup
  • 7 let záruka na vyrobený nábytek
  • Dlouhá tradice a bohaté zkušenosti
Proč si nás vybrat

Naše firma ALIN-MODERNÍ BYT s. r. o. má dnes již téměř dvacetiletou tradici. Využijte naši vlastní truhlářskou dílnu, vysokou kvalitu výrobků se 7letou zárukou a 3D návrhy interiérů zdarma!

Rychlé kontakty