Heroheader

Bílá kuchyně

Bílá kuchyně je stále diskutované téma. Pro někoho ta nejlepší volba a pro druhého vrchol nevkusu. Inu sto lidí, sto chutí. Ať tak či onak je bílá kuchyň stále velmi oblíbenou volbou. Níže jsme sepsali pár bodů, proč by mohla být bílá kuchyně dobrým řešením právě pro vás.

Bílá kuchyně je velmi nadčasová

Bíla kuchyň je jedna z mála, která příliš nepodléhá aktuálním trendům. Vždy byla a nejspíše i bude trendy. Zároveň se jedná o univerzální barvu, která se hodí k jakékoliv podlaze, dekoracím nebo stylům. Mnoho designerů používají bílou barvu jako základ interiérů.

Může být i praktická

Navzdory všem fámám je bílá kuchyň praktická. Respektive může být praktická. Bílá kuchyň je všeobecně nepraktičtější barvou, kterou lze v kuchyni použít. Jednoduché pravidlo zní: Čím tmavší barva v kuchyni, tím méně praktické. Vždy samozřejmě platí, že je třeba volit kvalitní materiály, které mají dnes již speciální povrchové úpravy, které usnadňují údržbu.

Bílá kuchyně je decentní

S bílou kuchyní jednoduše nic nezkazíte. Pokud prosazuje jednoduchý, čistýminimalistický styl, tak je bílá kuchyně dobrou volbou. Bílá barva se například perfektně kombinuje s bezúchytkovým systémem.

Prosvětlí prostor

Máte menší byt nebo chcete jen prostor prosvětlitopticky zvětšit? Pak je bílá kuchyň řešení právě pro vás. Bílá barva a zvláště ta lesklá dokáže dělat s prostorem hotové divy.

Naše Realizace

Naše práce mluví sama za sebe. Podívejte se na naše dokončené projekty a inspirujte se širokou škálou kuchyní, které jsme již vytvořili pro naše spokojené zákazníky. Každý projekt je jedinečný příběh o designu, kvalitě a preciznosti. Jsme hrdí na každou realizaci a těšíme se, že i vaše kuchyně bude brzy součástí naší kolekce.

Všechny realizace

Zanechte nám telefon, ozveme se

Jsme tu, abychom vaše představy proměnili v realitu. Vaše telefonní číslo nám umožní navázat osobní spojení a poskytnout vám individuální konzultaci na míru.

Informace o ochraně osobních údajů

Nebo nám napište

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů:

PoptatPoptejte nás