Heroheader
BLUM - než koupíte novou kuchyň

BLUM - než koupíte novou kuchyň

11.04.2016

Naše truhlářská výroba používá výhradně značkové kování společnosti Blum. Kuchyň většinou intenzivně využíváme. Aby se Vaše kuchyňská linka osvědčila i v každodenní realitě, nabízí Vám výrobce kování, společnost Blum, obrovské množství myšlenek.

BLUM - než koupíte novou kuchyň

Objevte v krátkém filmu zajímavýmé nápady, tipy a triky, jak vybudovat opravdu praktickou kuchyň.

 

 

Blum se zaměřujeme na vše, co uvede nábytek do pohybu. Nábytkové závěsy – panty, výklopné systémy AVENTOS s různými způsoby otvírání, výsuvné systémy a to jak spodní vedení pro dřevěné zásuvky, tak i BOX systémy s kovovými bočnicemi Antaro nebo Legrabox.

Nábytkové kování značky BLUM můžete však výborně využít i v ostatním nábytku v celém bytě. V nábytku do koupelny, do ložnice, do obývacího pokoje, nebo haly. V neposlední řadě je důležité vědět, že na nábytkové kování BLUM je poskytována "doživotní záruka", tedy záruka na pohyblivé prvky po celou dobu životnosti nábytku.

 

AVENTOS

S AVENTOS se dají výklopy pohodlně otevřít, zastavit na jakékoli požadované pozici, a s pomocí BLUMOTION zase měkkce a tiše zavřít. V otevřeném stavu žádná dvířka do prostoru nevyčnívají, a tudíž práci v kuchyni nikterak nebrání a nebo ji neztěžují.

 BLUM - než koupíte novou kuchyň

 

Plnovýsuvy pro optimální přehled a přístup

Plné výsuvy nabízejí oproti částečným výhodu úplného vysunutí zásuvek, výsuvů nebo vnitřních výsuvů ze skříně. To znamená, že máte úplný přehled o celém obsahu zásuvky a můžete se pohodlně dostat ke všem uloženým předmětům. V závislosti na provedení může být nosnost plných výsuvů až 80 kg. Díky lehkému chodu výsuvů TANDEM je jejich obsluha nanejvýš pohodlná.

Jak získat ještě více úložného prostoru?

Plnovýsuvy, vyšší zadní stěny a uzavřené boční stěny mohou výsuvy vybavit tak, abyste sem mohli naskládat a uložit předměty do větší výšky. Uložené předměty jsou tudíž chráněny proti vypadnutí a neskladné předměty nemohou po stranách vyčnívat. To je důležité právě u výsuvů na dózy s načatými baleními potravin, na hrnce nebo na potraviny, kde je možné skládat více předmětů na sebe. U jednoho výsuvu tak můžete získat až o 55 % úložného prostoru navíc!

Malý kontrolní seznam pro
Vaše plánování kuchyně

Následující kontrolní seznam Vám poslouží jako vodítko při rozhovoru s projektantem Vaší kuchyně, abyste nepřehlédli nic důležitého a svého projektanta mohli cíleně soustředit na jednotlivé konkrétní body.

  • Stanovte si Vaši osobní potřebu úložného prostoru
  • Dbejte na uspořádání 5 kuchyňských zón  v souladu s potřebami a požadavky (např. pro praváky/leváky).
  • Dbejte na to, abyste měli pro předměty, které budete ukládat do té které zóny, dostatek úložného prostoru.
  • Počítejte s výsuvy s vyšší zadní stěnou a uzavřenými boky. Tak získáte cenný úložný prostor.
  • Naplánujte si uložení předmětů v ergonomicky správných a vyhovujících úrovních .
  • Prostřednictvím vnitřního dělení si zajistíte účelnou a důmyslnou organizaci uložených předmětů.
  • Zapomeňte na dvířka ve spodních skříňkách, a namísto toho si naplánujte zásuvky a výsuvy.
  • Přizpůsobte výšku pracovních ploch výšce Vašeho těla.
  • Nechte si vestavěné spotřebiče instalovat ve výšce, která pro Vás bude pohodlná.

Zdroj: http://www.blum.com/cz/cs/

Zpět na výpis všech článků

Naše Realizace

Naše práce mluví sama za sebe. Podívejte se na naše dokončené projekty a inspirujte se širokou škálou kuchyní, které jsme již vytvořili pro naše spokojené zákazníky. Každý projekt je jedinečný příběh o designu, kvalitě a preciznosti. Jsme hrdí na každou realizaci a těšíme se, že i vaše kuchyně bude brzy součástí naší kolekce.

Všechny realizace

Zanechte nám telefon, ozveme se

Jsme tu, abychom vaše představy proměnili v realitu. Vaše telefonní číslo nám umožní navázat osobní spojení a poskytnout vám individuální konzultaci na míru.

Informace o ochraně osobních údajů

Nebo nám napište

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů:

PoptatPoptejte nás