VILLEROY & BOCH
12.08.2021

Proslulá značka Villeroy & Boch nabízí mimořádně široký sortiment keramických dřezů v tradičním i moderním provedení a v mnoha různých barvách a velikostech. Keramický dřez Villeroy & Boch ocení náročný zákazník jak pro krásu a robustnost materiálu, tak pro jeho mimořádné užitné vlastnosti. Výhodou materiálu CeramicPlus je zejména jeho snadné čištění, odolnost proti poškození a poškrábání, dlouhá životnost a odolnost proti vysokým a nízkým teplotám.

Dřezy pro montáž na pracovní desku

Nástavné dřezy určené pro montáž na povrch pracovní desky stále patří mezi nejoblíbenější a je možno je instalovat na každnou pracovní desku. V nabídce jsou nástavné dřezy nové řady Siluet, nejširší nabídka v řadě Subway, cenově dostupné dřezy Architectura, modely s minimalistickým designem Timeline a dále tradiční dřezy Condor, Flavia a Metric Art. K dispozici jsou také rohové dřezy Solo a Arena.

Dřezy pro montáž do roviny

Pro milovníky čistého designu nabízí Villeroy & Boch širokou řadu dřezů pro montáž do roviny s pracovní deskou. Kromě příjemného vzhledu je jejich výhodou rovná pracovní plocha bez zbytečných překážek. Dřezy do roviny se vyrábějí v nejnovějším provedení Siluet, v moderní designové řadě Timeline a v mnoha různých provedeních řady Subway.

Podstavné dřezy

Mezi nejoblíbenější dřezy značky Villeroy & Boch patří jednoznačně podstavné dřezy určené pro vestavbu pod pracovní desku. Jejich výhodou je jednoznačně snadné číštění a nenápadný design. Převážně do moderních kuchyní jsou určeny podstavné dřezy řady Subway, dřezy Cisterna se pak hodí spíše do tradičních kuchyní.

Modulové dřezy

Proslulým výrobkem značky Villeroy & Boch jsou její nadčasové modulové dřezy. Ty jsou typicky určeny do tradičních kuchyní, ale stále častěji se využívají také do kuchyní moderních. Modulové dřezy jsou vyráběny v šířkách 60 cm s jednou vaničkou, nebo 90 cm s dvěma velkými vaničkami.

Kuchyňské baterie

Villeroy & Boch nabízí ke svým keramickým dřezům také kuchyňské baterie v různých stylech, provedeních a povrchových úpravách. Baterie jsou standardně vyráběny v masivním nerezu, a to v leštěném nebo matném provedení. Vysoká kvalita a životnost baterií je zaručena také díky keramickým kartuším, které mají všechny baterie Villeroy & Boch.
Společnost Villeroy & Boch také reaguje na nové trendy ve vybavování kuchyní, proto má v nabídce také baterie ve zlatém, bronzovém a antracitovém provedení. Také další prvky dřezu, jako je dávkovač mýdla, kolečko excentru, sítko přepadu a krytka odpadu, je možno vybavit v těchto barvách.

Příslušenství k dřezům

Pro co nejvyšší uživatelský komfort dodává Villeroy & Boch široký sortiment příslušenství ke keramických dřezům. V nabídce jsou krájecí prkénka (buk a ořech), závěsné misky, drátěné košíky, nerezové rošty a také dávkovače mýdla.

 

 

 VÝPIS VŠECH NOVINEK Chci navrhnout kuchyň Zobrazit kompletní nabídku
Zanechte nám telefon, ozveme se vám
Navštivte také náš eshop

Na našem eshopu naleznete široký sortiment domácích vestavných i volně stojících spotřebičů,
bytových i kuchyňských doplňků a kuchyňského vybavení světových značek (Miele, Siemens, Bosch, Electrolux, AEG, Liebherr, Blum, Amica, Beko...) s výdejním místem v Pardubicích. Vše s jistotou originální české distribuce a bezkonkurenčních cen.

Aktuality ze světa kuchyní
Otevírací doba 28.9. a 29.9. Otevírací doba 28.9. a 29.9.

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o upravené otevírací době Pardubického a Královéhradeckého studia ve dnech 28.9. a…

25.09.2023
Akce Siemens! Akce Siemens!

Při zakoupení setu spotřebičů Siemens Studioline v hodnotě 90.000,- Kč od nás získáte jako dárek dřez a baterii v hodnotě 10.000…

15.03.2023
VÁNOČNÍ PROVOZ 2022 VÁNOČNÍ PROVOZ 2022

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o vánočním provozu našich studií.

15.12.2022
Pardubice
Alin Moderní byt pobočka Pardubice
Pracovní doba
Pondělí - Pátek
8.30 - 17.00 *
Sobota
Na objednání

* Schůzku je potřeba domluvit předem zde.

Detail pobočky
Hradec Králové
Alin Moderní byt pobočka Hradec Králové
Pracovní doba
Pondělí - Pátek
8.30 - 17.00 *
Sobota
Na objednání

* Schůzku je potřeba domluvit předem zde.

Detail pobočky
Přelouč
Alin Moderní byt pobočka Přelouč
Pracovní doba
Pondělí - Pátek
9.00 - 17.00
Sobota
Na objednání

 

Detail pobočky

Proč si nás vybrat
  • Vlastní truhlářská výroba
  • Vysoká kvalita výrobků
  • Profesionální přístup
  • 7 let záruka na vyrobený nábytek
  • Dlouhá tradice a bohaté zkušenosti
Proč si nás vybrat

Naše firma ALIN-MODERNÍ BYT s. r. o. má dnes již téměř dvacetiletou tradici. Využijte naši vlastní truhlářskou dílnu, vysokou kvalitu výrobků se 7letou zárukou a 3D návrhy interiérů zdarma!

Rychlé kontakty