Vestavné a kombinované trouby Siemens iQ500
30.11.2017

Čas je velmi důležitý. Podřizujeme se mu a jsme na něm závislí. S novými troubami řady iQ500 jste to vy, kdo o tempu rozhoduje. Díky inovativním funkcím zaměřeným na rychlost je vaše trouba vmžiku připravená a vy se tak můžete více soustředit na vynikající kulinářské výtvory, například nachystat nezapomenutelnou večeři pro přátele. Ať už jsou vaše plány jakékoliv, tak tato svoboda a flexibilita určitě obohatí váš život o novou sféru komfortu a zážitků při vaření. Překonejte sebe i očekávání svých hostů - a to neustále.

 

Navržené do detailu

Svým nadčasovým designem se trouby iQ500 stanou nepřehlednutelnou ozdobou vaší kuchyně. Diky prvotřídním materialům,jakými jsou chrom a sklo, máte navíc jistotu, že budou i po letech stále vypadat skvěle. Precizně navržený ovládací panel s podsvíceným otočným voličem lightControl naprosto předčí vaše prvotní očekávání. Objevte možnosti této designové ikony, která přináší vynikající zážitky z vaření tím nejlepším způsobem.

 

 

 

Užívejte si ještě větší volnost při rozmístění spotřebičů

Trouby iQ500 můžete instalovat podle libosti, zvláště pak v kombinaci s ostatními spotřebiči. Nad sebe, nebo vedle sebe - díky jednotnému designu vestavných spotřebičů Siemens bude vaše kuchyně působit vždy uceleným dojmem. V tomto duchu je ohřevná zásuvka skvělým doplňkem k ostatním spotřebičům. Slouží k předehřívání talířů, udržování teploty pokrmů před servírováním, nebo ji můžete použít k citlivému rozmrazení potravin.

 

 

 

 VÝPIS VŠECH NOVINEK Chci navrhnout kuchyň Zobrazit kompletní nabídku
Zanechte nám telefon, ozveme se vám
Navštivte také náš eshop

Na našem eshopu naleznete široký sortiment domácích vestavných i volně stojících spotřebičů,
bytových i kuchyňských doplňků a kuchyňského vybavení světových značek (Miele, Siemens, Bosch, Electrolux, AEG, Liebherr, Blum, Amica, Beko...) s výdejním místem v Pardubicích. Vše s jistotou originální české distribuce a bezkonkurenčních cen.

Aktuality ze světa kuchyní
Uzavřená studia Uzavřená studia

Z technických důvodů budou naše studia v Pardubicích a Hradci Králové 7.10. a 8.10. uzavřena.

07.10.2021
VILLEROY & BOCH VILLEROY & BOCH

Proslulá značka Villeroy & Boch nabízí mimořádně široký sortiment keramických dřezů v tradičním i moderním provedení a v mnoha…

12.08.2021
Pardubice
ALin Moderní byt pobočka Pardubice
Pracovní doba
Pondělí - Pátek
8.30 - 17.00
Sobota
Na objednání
Detail pobočky
Hradec Králové
ALin Moderní byt pobočka Hradec Králové
Pracovní doba
Pondělí - Pátek
8.30 - 17.00
Sobota
Na objednání
Detail pobočky
Přelouč
ALin Moderní byt pobočka Přelouč
Pracovní doba
Pondělí - Pátek
9.00 - 17.00
Sobota
Na objednání
Detail pobočky

Proč si nás vybrat
  • Vlastní truhlářská výroba
  • Vysoká kvalita výrobků
  • Profesionální přístup
  • 7 let záruka na vyrobený nábytek
  • Dlouhá tradice a bohaté zkušenosti
Proč si nás vybrat

Naše firma ALIN-MODERNÍ BYT s. r. o. má dnes již téměř dvacetiletou tradici. Využijte naši vlastní truhlářskou dílnu, vysokou kvalitu výrobků se 7letou zárukou a 3D návrhy interiérů zdarma!

Rychlé kontakty