Úžasné na pohled. Dokonalé ve vaší kuchyni.
09.05.2017

Objevte nové dekorativní odsavače par Siemens: jedinečný designový prvek vaší kuchyně.

Ty nejúžasnější věci v životě nejsou žádnou velkou záhadou. Právě naopak. Můžete je potkat kdekoliv a užívat si je každý den - musíte se jen dobře dívat. Pokaždé, když hledáte něco mimořádného, například při procházkách po městě nebo během výletů do přírody, je pro vás odměnou najít něco vzrušujícího. Něco, co vaše malé dobrodružství udělá ještě zajímavějším.
Díky dekorativním odsavačům par už nemusíte chodit ven, abyste objevovali nové: pro svůj pozoruhodný design a silný výkon se stanou mimořádnou ozdobou vaší kuchyně. Budete si je vychutnávat doslova pokaždé, když budete vařit.

Čekejte, že budete překvapeni. Oslňujícím designem.

V současné době jsou populární domácnosti s otevřenými kuchyněmi, které jsou propojeny s jinými místnostmi a stávají se tak místem, kde se odehrává rodinný život. Tento trend vyžaduje spotřebiče, které spolu ladí a jsou příjemné na pohled.


Dekorativní odsavač par vypadá sám o sobě skvěle. Ještě více však vynikne v kombinaci s dalšími kuchyňskými spotřebiči Siemens, jako například s troubou, varnou deskou nebo myčkou nádobí. Dekorativní odsavač pak působí jako ideální jednotící prvek uprostřed kuchyně vybavené spotřebiči Siemens, které používají stejné materiály a designové prvky, jako např. černé sklo, dvouzónový panel nebo chromované linie.

 

Když se všední předmět stane designovou ikonou.

Nyní se odsavač přizpůsobí vašemu vkusu. Stačí si jednoduše zvolit mezi mnoha různými barvami podsvětlení odsavače tak, aby odpovídalo vašim představám. Barevná škála je rozšiřitelná prostřednictvím aplikace Home Connect.

Nastavený pro pohodlí.

Intuitivní uživatelské rozhraní vám umožní ovládat odsavač přesně tak, jak potřebujete. Nastavení ventilátoru, LED osvětlení a barvu světla emotionLight Pro, jakož i další volitelné funkce, např. režim boost, můžete ovládat naprosto jednoduše. Pro ještě větší pohodlí si můžete nastavit funkci automatického odložení, díky které se odsavač par sám po určité době po ukončení vaření vypne.

Zachytí pozornost. Stejně jako páru.

Nyní vše řídí varná deska se systémem cookConnect. Díky pohodlnému systému cookConnect lze mnohé funkce odsavače par ovládat přímo z varné desky. Můžete si například zvolit stupeň odsávání nebo regulovat osvětlení.

Motor iQdrive je mimořádně výkonný a zároveň i tichý. S funkcí powerBoost můžete
otevřením přední klapky zvýšit stupeň výkonu odsavače par pro ještě efektivnější zachycování
páry. Tato funkce je obzvlášť praktická při náročných situacích v kuchyni,
například při smažení masa či ryby.

Senzor climateControl měří koncentraci par a míru mastných částic během vaření a podle
toho automaticky upravuje rychlost odsávání. Inovativní senzor je schován uvnitř odsávacího
systému. Máte tedy jistotu, že vzduch ve vaší kuchyni bude vždy svěží.VÝPIS VŠECH NOVINEK Chci navrhnout kuchyň Zobrazit kompletní nabídku
Zanechte nám telefon, ozveme se vám
Navštivte také náš eshop

Na našem eshopu naleznete široký sortiment domácích vestavných i volně stojících spotřebičů,
bytových i kuchyňských doplňků a kuchyňského vybavení světových značek (Miele, Siemens, Bosch, Electrolux, AEG, Liebherr, Blum, Amica, Beko...) s výdejním místem v Pardubicích. Vše s jistotou originální české distribuce a bezkonkurenčních cen.

Aktuality ze světa kuchyní
Otevírací doba 28.9. a 29.9. Otevírací doba 28.9. a 29.9.

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o upravené otevírací době Pardubického a Královéhradeckého studia ve dnech 28.9. a…

25.09.2023
Akce Siemens! Akce Siemens!

Při zakoupení setu spotřebičů Siemens Studioline v hodnotě 90.000,- Kč od nás získáte jako dárek dřez a baterii v hodnotě 10.000…

15.03.2023
VÁNOČNÍ PROVOZ 2022 VÁNOČNÍ PROVOZ 2022

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o vánočním provozu našich studií.

15.12.2022
Pardubice
Alin Moderní byt pobočka Pardubice
Pracovní doba
Pondělí - Pátek
8.30 - 17.00 *
Sobota
Na objednání

* Schůzku je potřeba domluvit předem zde.

Detail pobočky
Hradec Králové
Alin Moderní byt pobočka Hradec Králové
Pracovní doba
Pondělí - Pátek
8.30 - 17.00 *
Sobota
Na objednání

* Schůzku je potřeba domluvit předem zde.

Detail pobočky
Přelouč
Alin Moderní byt pobočka Přelouč
Pracovní doba
Pondělí - Pátek
9.00 - 17.00
Sobota
Na objednání

 

Detail pobočky

Proč si nás vybrat
  • Vlastní truhlářská výroba
  • Vysoká kvalita výrobků
  • Profesionální přístup
  • 7 let záruka na vyrobený nábytek
  • Dlouhá tradice a bohaté zkušenosti
Proč si nás vybrat

Naše firma ALIN-MODERNÍ BYT s. r. o. má dnes již téměř dvacetiletou tradici. Využijte naši vlastní truhlářskou dílnu, vysokou kvalitu výrobků se 7letou zárukou a 3D návrhy interiérů zdarma!

Rychlé kontakty