Sušičky Miele
04.10.2016

Pořídili jste si nebo uvažujete o koupi sušičky Miele? Pokud ano, tak pro vás máme krátký článek.

Nové sušičky prádla řady T1

 

 

 S inovativní, promyšlenou technologií zdokonaluje Miele sušení prádla. Výsledek probudí všechny vaše smysly: perfektně usušené, příjemně provoněné a hebké prádlo. Nová generace sušiček T1 se vyznačuje třemi atributy Miele: systém Perfect Dry* usuší vaše prádlo na stupeň přesně – díky zohlednění tvrdosti vody. S FragranceDos vykouzlíte svěží, příjemně vyváženou vůni vašeho prádla – s jedinečnými flakóny s vůní Miele. Funkce SteamFinish zase viditelně vyhladí vaše prádlo již v samotné sušičce – tím je následné žehlení snadnější a rychlejší, nebo dokonce úplně zbytečné. Objevte i vy zcela nový pocit z vypraného prádla – s Miele.

 

 

Systém Perfect Dry

 Na stupeň přesné sušení díky zohlednění tvrdosti vody: s patentovaným* systémem Perfect Dry bude vaše prádlo usušeno „na stupeň" přesně – a to i při praní v obzvláště tvrdé vodě. To u sušení není až tak samozřejmé. Protože obsah vápenatých látek ve vodě ovlivňuje měření zbytkové vlhkosti prádla – a tím i celý výsledek sušení. Systém Perfect Dry rozpozná obsah vápenatých usazenin ve vodě a přizpůsobí tomu proces sušení. Tímto je zabráněno přesušení prádla nebo naopak jeho nedostatečnému usušení. Za všech okolností tak dosáhnete požadovaného stupně sušení.

 

 

 

FragranceDos

Díky flakónům s vůněmi Miele v 5 smyslných variantách propůjčíte svému prádlu během sušení svou zcela osobitou oblíbenou vůni. Miele nechává vůně vyrábět v jednom rodinném podniku na jihu Francie, který tvoří vůně již od roku 1871. Pomocí patentované metody zajišťují tamní výrobci parfémů uchování cenných vonných esencí. Výsledek: příjemně svěží a přirozená vůně prádla po dobu až 4 týdnů.

 

 

SteamFinish

Když žehlení nepatří právě k vašim nejoblíbenějším činnostem, budete program vyhlazování párou milovat. Před zahájením sušení se do voštinového bubnu rozpráší jemná vodní mlha a následně se zahřeje vzduchem. Vzniklá pára prostupuje textilními vlákny a viditelně vyhlazuje vaše prádlo. Díky tomu je žehlení snadnější a rychlejší – nebo je zcela zbytečné.

 

 

 

 A na závěr pro Vás máme několik tipů a rad...

 

 

Více na - http://w1.miele.czVÝPIS VŠECH NOVINEK Chci navrhnout kuchyň Zobrazit kompletní nabídku
Zanechte nám telefon, ozveme se vám
Navštivte také náš eshop

Na našem eshopu naleznete široký sortiment domácích vestavných i volně stojících spotřebičů,
bytových i kuchyňských doplňků a kuchyňského vybavení světových značek (Miele, Siemens, Bosch, Electrolux, AEG, Liebherr, Blum, Amica, Beko...) s výdejním místem v Pardubicích. Vše s jistotou originální české distribuce a bezkonkurenčních cen.

Aktuality ze světa kuchyní
Jsme tu pro vás online Jsme tu pro vás online

Bohužel dle nařízení vlády budou naše studia od 04.01. zavřena. My jsme tu pro vás stále, i když pouze online. Zavolejte nám a…

04.01.2021
VÁNOČNÍ PROVOZ 2020 VÁNOČNÍ PROVOZ 2020

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o vánočním provozu našich studií.

16.12.2020
Máme otevřeno ! Máme otevřeno !

Máme pro vás znovu otevřeno! Po dočasném uzavření jsou naše studia opět otevřena. Přijďte si pro svojí vysněnou kuchyňskou linku…

03.12.2020
Pardubice
ALin Moderní byt pobočka Pardubice
Pracovní doba
Pondělí - Pátek
8.30 - 17.00
Sobota
Na objednání
Detail pobočky
Hradec Králové
ALin Moderní byt pobočka Hradec Králové
Pracovní doba
Pondělí - Pátek
8.30 - 17.00
Sobota
Na objednání
Detail pobočky
Přelouč
ALin Moderní byt pobočka Přelouč
Pracovní doba
Pondělí - Pátek
9.00 - 17.00
Sobota
Na objednání
Detail pobočky

Proč si nás vybrat
  • Vlastní truhlářská výroba
  • Vysoká kvalita výrobků
  • Profesionální přístup
  • 7 let záruka na vyrobený nábytek
  • Dlouhá tradice a bohaté zkušenosti
Proč si nás vybrat

Naše firma ALIN-MODERNÍ BYT s. r. o. má dnes již téměř dvacetiletou tradici. Využijte naši vlastní truhlářskou dílnu, vysokou kvalitu výrobků se 7letou zárukou a 3D návrhy interiérů zdarma!

Rychlé kontakty