Sušičky Miele
04.10.2016

Pořídili jste si nebo uvažujete o koupi sušičky Miele? Pokud ano, tak pro vás máme krátký článek.

Nové sušičky prádla řady T1

 

 

 S inovativní, promyšlenou technologií zdokonaluje Miele sušení prádla. Výsledek probudí všechny vaše smysly: perfektně usušené, příjemně provoněné a hebké prádlo. Nová generace sušiček T1 se vyznačuje třemi atributy Miele: systém Perfect Dry* usuší vaše prádlo na stupeň přesně – díky zohlednění tvrdosti vody. S FragranceDos vykouzlíte svěží, příjemně vyváženou vůni vašeho prádla – s jedinečnými flakóny s vůní Miele. Funkce SteamFinish zase viditelně vyhladí vaše prádlo již v samotné sušičce – tím je následné žehlení snadnější a rychlejší, nebo dokonce úplně zbytečné. Objevte i vy zcela nový pocit z vypraného prádla – s Miele.

 

 

Systém Perfect Dry

 Na stupeň přesné sušení díky zohlednění tvrdosti vody: s patentovaným* systémem Perfect Dry bude vaše prádlo usušeno „na stupeň" přesně – a to i při praní v obzvláště tvrdé vodě. To u sušení není až tak samozřejmé. Protože obsah vápenatých látek ve vodě ovlivňuje měření zbytkové vlhkosti prádla – a tím i celý výsledek sušení. Systém Perfect Dry rozpozná obsah vápenatých usazenin ve vodě a přizpůsobí tomu proces sušení. Tímto je zabráněno přesušení prádla nebo naopak jeho nedostatečnému usušení. Za všech okolností tak dosáhnete požadovaného stupně sušení.

 

 

 

FragranceDos

Díky flakónům s vůněmi Miele v 5 smyslných variantách propůjčíte svému prádlu během sušení svou zcela osobitou oblíbenou vůni. Miele nechává vůně vyrábět v jednom rodinném podniku na jihu Francie, který tvoří vůně již od roku 1871. Pomocí patentované metody zajišťují tamní výrobci parfémů uchování cenných vonných esencí. Výsledek: příjemně svěží a přirozená vůně prádla po dobu až 4 týdnů.

 

 

SteamFinish

Když žehlení nepatří právě k vašim nejoblíbenějším činnostem, budete program vyhlazování párou milovat. Před zahájením sušení se do voštinového bubnu rozpráší jemná vodní mlha a následně se zahřeje vzduchem. Vzniklá pára prostupuje textilními vlákny a viditelně vyhlazuje vaše prádlo. Díky tomu je žehlení snadnější a rychlejší – nebo je zcela zbytečné.

 

 

 

 A na závěr pro Vás máme několik tipů a rad...

 

 

Více na - http://w1.miele.czVÝPIS VŠECH NOVINEK Chci navrhnout kuchyň Zobrazit kompletní nabídku
Zanechte nám telefon, ozveme se vám
Navštivte také náš eshop

Na našem eshopu naleznete široký sortiment domácích vestavných i volně stojících spotřebičů,
bytových i kuchyňských doplňků a kuchyňského vybavení světových značek (Miele, Siemens, Bosch, Electrolux, AEG, Liebherr, Blum, Amica, Beko...) s výdejním místem v Pardubicích. Vše s jistotou originální české distribuce a bezkonkurenčních cen.

Aktuality ze světa kuchyní
Otevírací doba 28.9. a 29.9. Otevírací doba 28.9. a 29.9.

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o upravené otevírací době Pardubického a Královéhradeckého studia ve dnech 28.9. a…

25.09.2023
Akce Siemens! Akce Siemens!

Při zakoupení setu spotřebičů Siemens Studioline v hodnotě 90.000,- Kč od nás získáte jako dárek dřez a baterii v hodnotě 10.000…

15.03.2023
VÁNOČNÍ PROVOZ 2022 VÁNOČNÍ PROVOZ 2022

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o vánočním provozu našich studií.

15.12.2022
Pardubice
Alin Moderní byt pobočka Pardubice
Pracovní doba
Pondělí - Pátek
8.30 - 17.00 *
Sobota
Na objednání

* Schůzku je potřeba domluvit předem zde.

Detail pobočky
Hradec Králové
Alin Moderní byt pobočka Hradec Králové
Pracovní doba
Pondělí - Pátek
8.30 - 17.00 *
Sobota
Na objednání

* Schůzku je potřeba domluvit předem zde.

Detail pobočky
Přelouč
Alin Moderní byt pobočka Přelouč
Pracovní doba
Pondělí - Pátek
9.00 - 17.00
Sobota
Na objednání

 

Detail pobočky

Proč si nás vybrat
  • Vlastní truhlářská výroba
  • Vysoká kvalita výrobků
  • Profesionální přístup
  • 7 let záruka na vyrobený nábytek
  • Dlouhá tradice a bohaté zkušenosti
Proč si nás vybrat

Naše firma ALIN-MODERNÍ BYT s. r. o. má dnes již téměř dvacetiletou tradici. Využijte naši vlastní truhlářskou dílnu, vysokou kvalitu výrobků se 7letou zárukou a 3D návrhy interiérů zdarma!

Rychlé kontakty