Nové spotřebiče modularFit.

Jedna plus jedna se rovná jeden unikát. Nová řada kombinovatelných chladniček a mrazniček Siemens modularFit.

Nad sebou, vedle sebe. Vždy perfektně. 

Potřebujete kuchyni, která odpovídá vašemu životnímu stylu. Teď můžete konečně zkombinovat chladničku a mrazničku přesně tak, jak chcete - přesně podle vašich požadavků či preferencí. Flexibilita však nekončí jen uspořádáním vaší kuchyně. S jedinečnými a inovativními technologiemi chlazení vám naše spotřebiče obohatí váš každodenní život. 

Zkombinujte si svou chladničku a mrazničku přesně tak, jak chcete. Se systémem modularFit. Díky nové technologii Anti Condensation můžete sladit své spotřebiče jakýmkoli způsobem, který vám bude vyhovovat. Můžete umístit jeden na druhý nebo vedle sebe. Tato inovativní technologie zabraňuje tvorbě vlhkosti mezi stěnami spotřebičů. Přizpůsobte chladničku a mrazničku své kuchyni a svému životu pomocí systému modularFit.

 

Více možností pro ještě větší čerstvost. 

Velká zásuvka hyperFresh premium uchová vaše potraviny až třikrát déle čerstvé. Tvar a funkce jednotlivých zásuvek vytváří optimální klima pro vaše potraviny. Vlhkost i teplota se dokonale přizpůsobí a jsou automaticky regulovány, takže zajišťují delší trvanlivost a dlouhodobé zachování chuti.

Dokonalost do nejmenšího detailu. 

Nové chladničky a mrazničky Siemens vás přesvědčí díky své variabilitě a pokročilým funkcím.
Spotřebiče modularFit vám umožňují zkombinovat chladničku a mrazničku přesně tak, jak potřebujete. Navíc díky technologiím jako hyperFresh premium, noFrost a easyInstallation ještě více zjednodušují jejich použití.

Šest dobrých důvodů proč zvolit modularFit:

Řada modularFit umožňuje instalaci spotřebičů nad sebe, nebo vedle sebe. Se spoustou možných variant a kombinací.

Více informací: Kombinace modularFit představuje dva samostatné spotřebiče.Z tohoto důvodu musí být nainstalovány v samostatných korpusech oddělených deskou. Výhodou takové instalace je, že každý ze spotřebičů má své vlastní připojení do elektrické sítě. Můžete tak například odjet na dovolenou a nechat mrazák běžet, zatímco chladničku vypnete. VÝPIS VŠECH NOVINEK NALEZNETE ZDE
Zanechte nám telefon, ozveme se vám
Navštivte také náš eshop

Na našem eshopu naleznete široký sortiment domácích vestavných i volně stojících spotřebičů,
bytových i kuchyňských doplňků a kuchyňského vybavení světových značek (Miele, Siemens, Bosch, Electrolux, AEG, Liebherr, Blum, Amica, Beko...) s výdejním místem v Pardubicích. Vše s jistotou originální české distribuce a bezkonkurenčních cen.

Aktuality ze světa kuchyní
Jsme tu pro vás online Jsme tu pro vás online

Bohužel dle nařízení vlády budou naše studia od 22.10. zavřena. My jsme tu pro vás stále, i když pouze online. Zavolejte nám a…

21.10.2020
Proč si nás vybrat
  • Vlastní truhlářská výroba
  • Vysoká kvalita výrobků
  • Profesionální přístup
  • 7 let záruka na vyrobený nábytek
  • Dlouhá tradice a bohaté zkušenosti
Proč si nás vybrat

Naše firma ALIN-MODERNÍ BYT s. r. o. má dnes již téměř dvacetiletou tradici. Využijte naši vlastní truhlářskou dílnu, vysokou kvalitu výrobků se 7letou zárukou a 3D návrhy interiérů zdarma!

Rychlé kontakty