Navštívili jsme výstavu LivingKitchen 2015

Ve dnech 19.-25.01. 2015 se stal Německý Kolín nad Rýnem centrem nábytkového dění. Konala se zde jako již tradičně výstava LivingKitchen.

Výstava LivingKitchen je jednou z největších výstav na světě v oblasti nábytku a interiéru. Tento rok zde vystavovalo více jak 215 lokálních i nadnárodních společností z 22 zemí. Představovaly se zde nové nápady a inovace od kuchyňských linek přes obývací stěny, ložnice, osvětlení, pracovní desky, vestavné spotřebiče až po interiérové doplňky. Celkově letos dorazilo více jak 146 000návštěvníků.

My jsme tuto výstavu navštívili na dva dny a opravdu jsme měli "co dělat" aby jsme vše stihli. Celá akce byla situována do prostředí výstavištěKoelnmesse a to do všech jeho pavilónůNávštěva to byla opravdu výživná. Na našem Facebooku můžete nalézt fotografie. (nové okno)

Staňte se našimi fanoušky na Facebooku a dostávejte ty nejnovější zprávy!VÝPIS VŠECH NOVINEK NALEZNETE ZDE
Domluvte si schůzku
Navštivte také náš eshop

Na našem eshopu naleznete široký sortiment domácích vestavných i volně stojících spotřebičů,
bytových i kuchyňských doplňků a kuchyňského vybavení světových značek (Miele, Siemens, Bosch, Electrolux, AEG, Liebherr, Blum, Amica, Beko...) s výdejním místem v Pardubicích. Vše s jistotou originální české distribuce a bezkonkurenčních cen.

Aktuality ze světa kuchyní
Rekonstrukce Pardubického studia Rekonstrukce Pardubického studia

Vážení zákazníci, od úterý 16.října bude Pardubické studio rekonstruováno. Jeho provoz bude tedy značně omezen. Prosíme o…

12.10.2018
Akce Siemens a Blanco Akce Siemens a Blanco

Při zakoupení setu spotřebičů Siemens v hodnotě 70.000,- Kč od nás získáte jako dárek dřez a baterii v hodnotě 12.000,- Kč!…

10.10.2018
Nadešel čas pořídit si Miele Nadešel čas pořídit si Miele

Zakoupením některého z vybraných modelů praček a sušiček Miele v období od 3.9. do 31.12.2018 od nás získáte prodlouženou 10letou…

12.09.2018
Proč si nás vybrat
  • Vlastní truhlářská výroba
  • Vysoká kvalita výrobků
  • Profesionální přístup
  • 7 let záruka na vyrobený nábytek
  • Dlouhá tradice a bohaté zkušenosti
Proč si nás vybrat

Naše firma ALIN-MODERNÍ BYT s. r. o. má dnes již téměř dvacetiletou tradici. Využijte naši vlastní truhlářskou dílnu, vysokou kvalitu výrobků se 7letou zárukou a 3D návrhy interiérů zdarma!

Rychlé kontakty