Navštívili jsme výstavu IFA 2014 v Berlíně

Jako je tomu každý rok, tak i letos zahájila IFA 2014 v Berlíně představování veškerých novinek ve světě spotřebitelské elektroniky a domácích spotřebičů. My jako věrní návštěvníci veškerých školení a veletrhů ať tuzemských, či mezinárodních, jsme tu nemohli chybět.

IFA je největší evropský veletrh spotřební elektroniky a domácích spotřebičů, který doplňuje americký CES a asijský Computex. Každým rokem posiluje na významu, protože díky zářijovému termínu představuje globální novinky pro nadcházející předvánoční trh a rok 2015. Koná se 5.-10. září 2014 v Berlíně.


A co je nového ve světě domácích spotřebičů pro Vaší kuchyň?

Tento rok bylo představeno opravdu velké množství novinek a to hlavně u domácích spotřebičů společnosti Bosch a Siemens. Obě značky prošly kompletní designovou obměnou vestavných spotřebičů, změnou ovládacích prvků i technologií přípravy potravin. Novinkou jsou barevné, dotykové displeje u vestavných trub, mikrovlnných trub, ale i kávovary. Přehledný displej nám umožňuje intuitivně a pouze ve třech krocích ovládat veškeré funkce přístroje. Opravdovou bombou však byla trouba, která již dokáže kombinovat všechny tři typy ohřevu jak horkovzdušný, tak parní i mikrovlnný!

Tímto veletrhem jsme byli nadšeni a již nyní se těšíme co nového nás čeká příští rok...

Přijďte se k nám informovat o novinkách ve světě domácích spotřebičů a kuchyní!

Pod tímto odkazem naleznete další fotografie.

Staňte se naším fanouškem na našem Facebooku, dostávejte ty nejaktuálnější informace.VÝPIS VŠECH NOVINEK NALEZNETE ZDE
Zanechte nám telefon, ozveme se vám
Navštivte také náš eshop

Na našem eshopu naleznete široký sortiment domácích vestavných i volně stojících spotřebičů,
bytových i kuchyňských doplňků a kuchyňského vybavení světových značek (Miele, Siemens, Bosch, Electrolux, AEG, Liebherr, Blum, Amica, Beko...) s výdejním místem v Pardubicích. Vše s jistotou originální české distribuce a bezkonkurenčních cen.

Aktuality ze světa kuchyní
Ikonická značka KITCHENAID Ikonická značka KITCHENAID

Představujeme vám ikonickou značku KITCHENAID. Značku zabývající se výrobou designových robotu a dalších přístrojů do vaší…

02.07.2020
Máme znovu otevřeno Máme znovu otevřeno

Máme pro vás znovu otevřeno! Po dočasném uzavření jsou naše studia opět otevřena. Přijďte si pro svojí vysněnou kuchyňskou linku…

26.04.2020
Proč si nás vybrat
  • Vlastní truhlářská výroba
  • Vysoká kvalita výrobků
  • Profesionální přístup
  • 7 let záruka na vyrobený nábytek
  • Dlouhá tradice a bohaté zkušenosti
Proč si nás vybrat

Naše firma ALIN-MODERNÍ BYT s. r. o. má dnes již téměř dvacetiletou tradici. Využijte naši vlastní truhlářskou dílnu, vysokou kvalitu výrobků se 7letou zárukou a 3D návrhy interiérů zdarma!

Rychlé kontakty