Již nyní u nás můžete vidět nové modelové řady Siemens a Bosch

Nyní můžete na našem Pardubickém kuchyňském a interiérovém studiu vidět nové spotřebiče Siemens a Bosch. Obě značky prošly kompletní designovou obměnou. Přijďte nakouknout do budoucnosti domácích spotřebičů.

Jak již víte z našich předešlých novinek, tak spotřebiče Siemens a Bosch prošly kompletní designovou obměnou. První prezentace nového designu proběhla na veletrhnu IFA 2015, který jsme navštívili. Již na tomto veletrhu nás nové spotřebiče velmi zaujaly a nyní jsou k vidění na našemkuchyňském a interiérovém studiu v Pardubicích.

U těch spotřebičů máte volnost nejen ve způsobu uspořádání spotřebičů, ale také v možnosti zvolit si jinou sofistikovanou barvu. Design v černé a bílé barvě nabízí mimořádné zážitky v kuchyni i pro vaše oko. A samozřejmě i tyto speciální edice jsou vybaveny veškerými technickými novinkami, které vestavné spotřebiče nabízejí. Obě tyto barevné možnosti můžete na našem kuchyňském studiu spatřit.

Dokonalý vestavný spotřebič musí být podle našeho názoru navržen především k jednomu hlavnímu účelu: co nejvíce vám zpříjemnit čas strávený vkuchyni. I proto preferujeme nové vestavné spotřebiče Siemens a Bosch. Němečtí technici navrhli, vyrobili a otestovali každičký detail každého spotřebiče tak, aby maximálně splňoval nejvyšší standardy kvality, výkonu a praktického využití. Výsledkem je špičková technologie,nadčasový design a mimořádně jednoduchá obsluha, díky níž budete trvale dosahovat perfektních výsledků s minimálním úsilím. Přijďte nakouknout do budoucnosti domácích spotřebičů a navštivte naše studio.

 VÝPIS VŠECH NOVINEK NALEZNETE ZDE
Domluvte si schůzku
Navštivte také náš eshop

Na našem eshopu naleznete široký sortiment domácích vestavných i volně stojících spotřebičů,
bytových i kuchyňských doplňků a kuchyňského vybavení světových značek (Miele, Siemens, Bosch, Electrolux, AEG, Liebherr, Blum, Amica, Beko...) s výdejním místem v Pardubicích. Vše s jistotou originální české distribuce a bezkonkurenčních cen.

Aktuality ze světa kuchyní
Nadešel čas pořídit si Miele Nadešel čas pořídit si Miele

Zakoupením některého z vybraných modelů praček a sušiček Miele v období od 3.9. do 31.12.2018 od nás získáte prodlouženou 10letou…

12.09.2018
Otevírací doba studií 24.8.2018 Otevírací doba studií 24.8.2018

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o upravené otevírací době Pardubického a Královéhradecké studia dne 24.8.2018

21.08.2018
Letní provoz studií Letní provoz studií

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o prázdninovém provozu našich studií.

29.06.2018
Proč si nás vybrat
  • Vlastní truhlářská výroba
  • Vysoká kvalita výrobků
  • Profesionální přístup
  • 7 let záruka na vyrobený nábytek
  • Dlouhá tradice a bohaté zkušenosti
Proč si nás vybrat

Naše firma ALIN-MODERNÍ BYT s. r. o. má dnes již téměř dvacetiletou tradici. Využijte naši vlastní truhlářskou dílnu, vysokou kvalitu výrobků se 7letou zárukou a 3D návrhy interiérů zdarma!

Rychlé kontakty