Moderní kuchyně

Moderní kuchyně

Moderní kuchyně. Už jen spojení těchto slov budí rozpaky. Pro každého je totiž pojem moderní kuchyň něco jiného. Pro jednoho může být moderní bílá kuchyň pro jiného například dřevěná. Ať tak či onak je vždy rozhodující cítění každého z nás. Inu naše domovy koneckonců tvoří ku obrazu svému, nikoli abychom šli s aktuálními trendy nebo styly, které nám nesedí. U nás v ALINu se vždy snažíme ctít požadavky každého našeho zákazníka, ať jsou jakékoliv.

Lesklá, v hlubokém matu, bez úchytek, se skleněným obkladem, prosvětlená LED osvětlením, s moderními spotřebiči Siemens nebo s pracovní deskou Technistone či Neolith. Není problém.

Moderní kuchyně jsou naší doménou a právě takové nám sedí. Náš zkušený tým projektantů a tisíce realizovaným kuchyní jsou toho důkazem. Přijďte se přesvědčit do našich studií v Pardubicích a Hradci Králové.


Výroba kuchyňské linky

Krok za krokem

Nechte si navrhnout nadčasovou kuchyň, která vám bude sloužit desítky let a zároveň bude IN. V prvním kroku si domluvte schůzku s naším designerem, který vám připraví návrh kuchyňské linky. Zaměří se zejména na to, aby byla vaše kuchyňská linka přehledná a byla sestavena na míru vašim potřebám. To vše bude hračkou díky modernímu systému DYNAMIC SPACE.


1
Osobní schůzka s klientem

Přemýšlíte o obměně starého nábytku, nebo pořízení zbrusu nového? Stačí nás kontaktovat a domluvit si schůzku s našimi architekty. Rádi vás přivítáme na jednom z našich interiérových studií v Pardubicích, Hradci Králové nebo v Přelouči. Se vším ochotně pomůžeme a poradíme.

2
Konzultace a příprava 3D návrhů

Na našem studiu si o všem pohovoříme, ukážeme veškeré možnosti, materiály a vymyslíme to nejvhodnější rozvržení daného nábytku přesně pro vás. Samozřejmostí je 3D návrh zdarma, který připravíme dle vašich požadavků a přání. Pokud se vám na návrhu nebude cokoliv líbit, tak není problém nábytek upravit, tak aby byl konečný návrh přesně dle vašich představ.

3
Schválení návrhu a zahájení výroby

Jakmile je návrh dokončený a odsouhlasený, tak přechází do přípravné fáze před samotnou výrobou. Zásadní částí přípravy je přesné zaměření prostoru, příprava technické a instalační dokumentace. Každá skříňka se pečlivě rozkreslí na jednotlivé výkresy, vše se promyslí do posledních detailů a celá zakázka je předána do výroby našim truhlářům. Výroba trvá z pravidla 6-8 týdnů.

4
Samotná výroba a dodávka ke klientovi

Veškeré truhlářské práce vyhotovíme na naší dílně a v našem moderním strojovém parku. Vše nařežeme, olepíme a vyvrtáme. Hotové dílce zkompletujeme do konečného vzhledu, vše pečlivě zabalíme a připravíme k převozu. Kvalita a přesnost hotového nábytku je pro nás zásadní a je důležitým aspektem pro přesnou a precizní montáž.

5
Montáž nábytku u klienta

Montáž probíhá vždy v předem domluveném termínu a v přesný čas. Montážníci jsou samostatní. Vše si vynosí, prostor opatří proti jakémukoliv poškození a začnou se samotnou montáží. Veškeré pracovní pomůcky mají vždy s sebou, není tedy třeba nic připravovat. Montážníci veškerý nábytek odborně usadí, připevní a zprovozní. To vše z pravidla trvá pouze jeden den. Po dokončení montáže vše uklidíme, vysvětlíme a předáme.

Myslíme na vše! Zároveň vám připravíme podrobnou technickou dokumentaci pro zedníky, instalatéry, elektrikáře nebo jiné řemeslníky. Díky tomu budou vědět, kudy mají vést přívody vody a elektřiny.
Zanechte nám telefon, ozveme se vám
Navštivte také náš eshop

Na našem eshopu naleznete široký sortiment domácích vestavných i volně stojících spotřebičů,
bytových i kuchyňských doplňků a kuchyňského vybavení světových značek (Miele, Siemens, Bosch, Electrolux, AEG, Liebherr, Blum, Amica, Beko...) s výdejním místem v Pardubicích. Vše s jistotou originální české distribuce a bezkonkurenčních cen.

Aktuality ze světa kuchyní
Otevírací doba 28.9. a 29.9. Otevírací doba 28.9. a 29.9.

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o upravené otevírací době Pardubického a Královéhradeckého studia ve dnech 28.9. a…

25.09.2023
Akce Siemens! Akce Siemens!

Při zakoupení setu spotřebičů Siemens Studioline v hodnotě 90.000,- Kč od nás získáte jako dárek dřez a baterii v hodnotě 10.000…

15.03.2023
VÁNOČNÍ PROVOZ 2022 VÁNOČNÍ PROVOZ 2022

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o vánočním provozu našich studií.

15.12.2022
Pardubice
Alin Moderní byt pobočka Pardubice
Pracovní doba
Pondělí - Pátek
8.30 - 17.00 *
Sobota
Na objednání

* Schůzku je potřeba domluvit předem zde.

Detail pobočky
Hradec Králové
Alin Moderní byt pobočka Hradec Králové
Pracovní doba
Pondělí - Pátek
8.30 - 17.00 *
Sobota
Na objednání

* Schůzku je potřeba domluvit předem zde.

Detail pobočky
Přelouč
Alin Moderní byt pobočka Přelouč
Pracovní doba
Pondělí - Pátek
9.00 - 17.00
Sobota
Na objednání

 

Detail pobočky

Proč si nás vybrat
  • Vlastní truhlářská výroba
  • Vysoká kvalita výrobků
  • Profesionální přístup
  • 7 let záruka na vyrobený nábytek
  • Dlouhá tradice a bohaté zkušenosti
Proč si nás vybrat

Naše firma ALIN-MODERNÍ BYT s. r. o. má dnes již téměř dvacetiletou tradici. Využijte naši vlastní truhlářskou dílnu, vysokou kvalitu výrobků se 7letou zárukou a 3D návrhy interiérů zdarma!

Rychlé kontakty