Heroheader
VILLEROY & BOCH

VILLEROY & BOCH

12.08.2021

Proslulá značka Villeroy & Boch nabízí mimořádně široký sortiment keramických dřezů v tradičním i moderním provedení a v mnoha různých barvách a velikostech. Keramický dřez Villeroy & Boch ocení náročný zákazník jak pro krásu a robustnost materiálu, tak pro jeho mimořádné užitné vlastnosti. Výhodou materiálu CeramicPlus je zejména jeho snadné čištění, odolnost proti poškození a poškrábání, dlouhá životnost a odolnost proti vysokým a nízkým teplotám.

Dřezy pro montáž na pracovní desku

Nástavné dřezy určené pro montáž na povrch pracovní desky stále patří mezi nejoblíbenější a je možno je instalovat na každnou pracovní desku. V nabídce jsou nástavné dřezy nové řady Siluet, nejširší nabídka v řadě Subway, cenově dostupné dřezy Architectura, modely s minimalistickým designem Timeline a dále tradiční dřezy Condor, Flavia a Metric Art. K dispozici jsou také rohové dřezy Solo a Arena.

VILLEROY & BOCH

Dřezy pro montáž do roviny

Pro milovníky čistého designu nabízí Villeroy & Boch širokou řadu dřezů pro montáž do roviny s pracovní deskou. Kromě příjemného vzhledu je jejich výhodou rovná pracovní plocha bez zbytečných překážek. Dřezy do roviny se vyrábějí v nejnovějším provedení Siluet, v moderní designové řadě Timeline a v mnoha různých provedeních řady Subway.

VILLEROY & BOCH

Podstavné dřezy

Mezi nejoblíbenější dřezy značky Villeroy & Boch patří jednoznačně podstavné dřezy určené pro vestavbu pod pracovní desku. Jejich výhodou je jednoznačně snadné číštění a nenápadný design. Převážně do moderních kuchyní jsou určeny podstavné dřezy řady Subway, dřezy Cisterna se pak hodí spíše do tradičních kuchyní.

VILLEROY & BOCH

Modulové dřezy

Proslulým výrobkem značky Villeroy & Boch jsou její nadčasové modulové dřezy. Ty jsou typicky určeny do tradičních kuchyní, ale stále častěji se využívají také do kuchyní moderních. Modulové dřezy jsou vyráběny v šířkách 60 cm s jednou vaničkou, nebo 90 cm s dvěma velkými vaničkami.

VILLEROY & BOCH

Kuchyňské baterie

Villeroy & Boch nabízí ke svým keramickým dřezům také kuchyňské baterie v různých stylech, provedeních a povrchových úpravách. Baterie jsou standardně vyráběny v masivním nerezu, a to v leštěném nebo matném provedení. Vysoká kvalita a životnost baterií je zaručena také díky keramickým kartuším, které mají všechny baterie Villeroy & Boch.
Společnost Villeroy & Boch také reaguje na nové trendy ve vybavování kuchyní, proto má v nabídce také baterie ve zlatém, bronzovém a antracitovém provedení. Také další prvky dřezu, jako je dávkovač mýdla, kolečko excentru, sítko přepadu a krytka odpadu, je možno vybavit v těchto barvách.

VILLEROY & BOCH

Příslušenství k dřezům

Pro co nejvyšší uživatelský komfort dodává Villeroy & Boch široký sortiment příslušenství ke keramických dřezům. V nabídce jsou krájecí prkénka (buk a ořech), závěsné misky, drátěné košíky, nerezové rošty a také dávkovače mýdla.

 

 

 

Zpět na výpis všech článků

Naše Realizace

Naše práce mluví sama za sebe. Podívejte se na naše dokončené projekty a inspirujte se širokou škálou kuchyní, které jsme již vytvořili pro naše spokojené zákazníky. Každý projekt je jedinečný příběh o designu, kvalitě a preciznosti. Jsme hrdí na každou realizaci a těšíme se, že i vaše kuchyně bude brzy součástí naší kolekce.

Všechny realizace

Zanechte nám telefon, ozveme se

Jsme tu, abychom vaše představy proměnili v realitu. Vaše telefonní číslo nám umožní navázat osobní spojení a poskytnout vám individuální konzultaci na míru.

Informace o ochraně osobních údajů

Nebo nám napište

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů:

PoptatPoptejte nás