Heroheader
TECHNISTONE

TECHNISTONE

21.11.2017

Materiál Technistone® kombinuje vybrané kvalitní přírodní suroviny s nejmodernějšími technologiemi míchání a lisování. Vzniká tak produkt, který v sobě spojuje kreativitu přírody a odolnost moderních materiálů.

TECHNISTONEZákazníci velmi oceňují charakteristické vlastnosti kameneTechnistone®, mezi které patří nenasákavost, neporéznost nebo vysoká odolnost kamene proti poškrábání a chemikáliím, stejně tak jako široká škála barev a povrchových úprav, variabilita tlouštěk a rozměrů. Využití najde tvrzený kámen v interiéru i exteriéru, v projektech soukromých, veřejných i průmyslových budov, nejčastěji ve formě kuchyňské a koupelnové desky, dlažby, schodiště, obkladů apod. Na výběr máte z mnoha kolekcí.

Výhod tvrzeného kamene Technistone® je nespočet. Jeho vlastností se využívá jak v interiérech, tak v exteriérech. Tvrzený kámen je vysoce odolný proti poškrábání, bakteriím i skvrnám, navíc je vhodný pro kontakt s potravinami a skvělý na údržbu, proto nachází často využití právě v podobě kuchyňských desek. Technistone se navíc může pyšnit i nejbělejší kuchyňskou deskou na trhu.

TECHNISTONE

 Možnosti použití materiálu TechniStone®

Tvrzený kámen Technistone® se v kuchyních nejčastěji využívá pro výrobu kuchyňských desek. Technický kámen je vhodný i pro desky barové. Odolnost odkládacích ploch, obkladů stěn i podlah proti poškrábání, nárazům, nebo vlivům běžně používaných čistících a desinfekčních prostředků oceníte zase naopak především v koupelně.
 
Kouzlo Vašeho domova podtrhnou obklady krbů Technistone®, stačí si jen vybrat z mnoha nabízených odstínů. Schody z kamene jsou také jedinečným designovým prvkem. Zejména v komerčních interiérech lze potom využít kámen Technistone® jako podlahovou dlažbu. Dlažba z kamene Technistone® je známá po celém světě, třeba jste se už po ní mohli někdy procházet v českých multikinech sítě CinemaCity nebo na letišti Heathrow.
 
Není ale podmínkou využít tvrzený kámen jen pro větší plochy, materiál Technistone® vynikne i na okenních parapetech či designových květináčích.
 
Kromě standardního leštěného povrchu, nabízí Technistone i jiné alternativy. Nejvyužívanějším typem povrchu (především v komerčních prostorách) je leštěný (Polished), který nádherně rozzáří interiér a navíc se snadno udržuje. Dalšími typy jsou matný povrch (Matt) a Ardesia, která zachycuje krásu přírodní břidlice.
 
Nejen že všechny produkty společnosti Technistone jsou prvotřídní kvality, ale navíc je jejich výroba šetrná k životnímu prostředí. Jsme držiteli několika „zelených certifikátů“ a chceme jejich počet do budoucna rozšiřovat.
 
Tvrzený kámen Technistone® obsahuje více než 90 % přírodních složek! Je vyroben z inertních materiálů (granulátů – drcená žula, křemen a zrcadla atd.), plniv (mikromletá křemenná surovina), pojiv (polyesterová pryskyřice) a barevných pigmentů anorganického charakteru.
 
Materiál je k dispozici v deskovině, dlažbě, nebo mozaikách. Základní rozměry deskoviny jsou 3050 x 1425 mm a tloušťky 12 mm, 20 mm a 30 mm.
 
Přehled barev naleznete ZDE
Zpět na výpis všech článků

Naše Realizace

Naše práce mluví sama za sebe. Podívejte se na naše dokončené projekty a inspirujte se širokou škálou kuchyní, které jsme již vytvořili pro naše spokojené zákazníky. Každý projekt je jedinečný příběh o designu, kvalitě a preciznosti. Jsme hrdí na každou realizaci a těšíme se, že i vaše kuchyně bude brzy součástí naší kolekce.

Všechny realizace

Zanechte nám telefon, ozveme se

Jsme tu, abychom vaše představy proměnili v realitu. Vaše telefonní číslo nám umožní navázat osobní spojení a poskytnout vám individuální konzultaci na míru.

Informace o ochraně osobních údajů

Nebo nám napište

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů:

PoptatPoptejte nás