Heroheader
Sušičky Miele

Sušičky Miele

04.10.2016

Pořídili jste si nebo uvažujete o koupi sušičky Miele? Pokud ano, tak pro vás máme krátký článek.

Nové sušičky prádla řady T1

 

 

 S inovativní, promyšlenou technologií zdokonaluje Miele sušení prádla. Výsledek probudí všechny vaše smysly: perfektně usušené, příjemně provoněné a hebké prádlo. Nová generace sušiček T1 se vyznačuje třemi atributy Miele: systém Perfect Dry* usuší vaše prádlo na stupeň přesně – díky zohlednění tvrdosti vody. S FragranceDos vykouzlíte svěží, příjemně vyváženou vůni vašeho prádla – s jedinečnými flakóny s vůní Miele. Funkce SteamFinish zase viditelně vyhladí vaše prádlo již v samotné sušičce – tím je následné žehlení snadnější a rychlejší, nebo dokonce úplně zbytečné. Objevte i vy zcela nový pocit z vypraného prádla – s Miele.

 

 

Systém Perfect Dry

 Na stupeň přesné sušení díky zohlednění tvrdosti vody: s patentovaným* systémem Perfect Dry bude vaše prádlo usušeno „na stupeň" přesně – a to i při praní v obzvláště tvrdé vodě. To u sušení není až tak samozřejmé. Protože obsah vápenatých látek ve vodě ovlivňuje měření zbytkové vlhkosti prádla – a tím i celý výsledek sušení. Systém Perfect Dry rozpozná obsah vápenatých usazenin ve vodě a přizpůsobí tomu proces sušení. Tímto je zabráněno přesušení prádla nebo naopak jeho nedostatečnému usušení. Za všech okolností tak dosáhnete požadovaného stupně sušení.

 

 

 

FragranceDos

Díky flakónům s vůněmi Miele v 5 smyslných variantách propůjčíte svému prádlu během sušení svou zcela osobitou oblíbenou vůni. Miele nechává vůně vyrábět v jednom rodinném podniku na jihu Francie, který tvoří vůně již od roku 1871. Pomocí patentované metody zajišťují tamní výrobci parfémů uchování cenných vonných esencí. Výsledek: příjemně svěží a přirozená vůně prádla po dobu až 4 týdnů.

 

 

SteamFinish

Když žehlení nepatří právě k vašim nejoblíbenějším činnostem, budete program vyhlazování párou milovat. Před zahájením sušení se do voštinového bubnu rozpráší jemná vodní mlha a následně se zahřeje vzduchem. Vzniklá pára prostupuje textilními vlákny a viditelně vyhlazuje vaše prádlo. Díky tomu je žehlení snadnější a rychlejší – nebo je zcela zbytečné.

 

 

 

 A na závěr pro Vás máme několik tipů a rad...

 

 

Více na - http://w1.miele.cz

Zpět na výpis všech článků

Naše Realizace

Naše práce mluví sama za sebe. Podívejte se na naše dokončené projekty a inspirujte se širokou škálou kuchyní, které jsme již vytvořili pro naše spokojené zákazníky. Každý projekt je jedinečný příběh o designu, kvalitě a preciznosti. Jsme hrdí na každou realizaci a těšíme se, že i vaše kuchyně bude brzy součástí naší kolekce.

Všechny realizace

Zanechte nám telefon, ozveme se

Jsme tu, abychom vaše představy proměnili v realitu. Vaše telefonní číslo nám umožní navázat osobní spojení a poskytnout vám individuální konzultaci na míru.

Informace o ochraně osobních údajů

Nebo nám napište

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů:

PoptatPoptejte nás