Heroheader
Prodloužení záruky - Miele Servis Certifikát

Prodloužení záruky - Miele Servis Certifikát

08.04.2015

Dlouhá životnost, optimální komfort a maximální kvalita. Nákup produktu značky Miele je ta nejlepší volba. Přejete si maximální bezpečnost a spolehlivost svého nového spotřebiče? Úhradou jednorázového paušálního poplatku Vám společnost Miele nabízí exkluzivní záruku na dobu až 10 let.

Prodloužení záruky - Miele Servis Certifikát

Při zakoupení 3 - 5 spotřebičů Miele ČR nyní na našem studiu akce s Miele Servis Certifikát! Informujte se přímo na studiu nebo na +420 603 549 975

Přesné informace naleznete na http://www.miele.cz/domacnost/prodlouzeni-zaruky-479.htm

Zpět na výpis všech článků

Naše Realizace

Naše práce mluví sama za sebe. Podívejte se na naše dokončené projekty a inspirujte se širokou škálou kuchyní, které jsme již vytvořili pro naše spokojené zákazníky. Každý projekt je jedinečný příběh o designu, kvalitě a preciznosti. Jsme hrdí na každou realizaci a těšíme se, že i vaše kuchyně bude brzy součástí naší kolekce.

Všechny realizace

Zanechte nám telefon, ozveme se

Jsme tu, abychom vaše představy proměnili v realitu. Vaše telefonní číslo nám umožní navázat osobní spojení a poskytnout vám individuální konzultaci na míru.

Informace o ochraně osobních údajů

Nebo nám napište

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů:

PoptatPoptejte nás