Heroheader
Pračky Miele

Pračky Miele

04.10.2016

Pořídili jste si nebo uvažujete o koupi pračky Miele? Pokud ano, tak pro vás máme krátký článek.

Nové automatické pračky řady W1

 


Nová éra péče o prádlo začíná: S novou generací přístrojů Miele W1 je praní dokonalejší, komfortnější, individuálnější a úspornější než kdy jindy. O revoluční čistotu při praní se postarají hned tři světové novinky: systém Miele PowerWash prokazatelně zvyšuje účinnost praní. Díky systému TwinDos můžete v tekutém pracím prostředku perfektně vyprat nejen barevné, ale poprvé také bílé prádlo. A CapDosing je zase perfektním doplňkem pro vaše speciální požadavky.

Patentovaný voštinový buben Miele

Díky voštinové struktuře bubnu Miele se mezi stěnou bubnu a textiliemi tvoří jemný vodní film. Po něm prádlo lehce klouže a je o něj šetrně postaráno. Díky zmenšeným a na okrajích zaleštěným průduchům jsou vaše textilie chráněny před žmolky a vytahanými nitkami. Předměty jako kancelářské sponky nebo kostice z podprsenky se již nemají šanci dostat do čerpadla.

 

 

TwinDos

Zcela automatické dávkování – systém TwinDos nabízí dvě možnosti: pro nejlepší výsledky použijte jedinečný dvoufázový prací prostředek UltraPhase 1 a UltraPhase 2. Tak bude vaše bílé a barevné prádlo perfektně čisté. Alternativně může systém TwinDos dávkovat také běžný tekutý prací prostředek nebo aviváž. Tyto jednoduše naplníte do doplnitelných zásobníků, které lze dokoupit jako příslušenství.

 

 

CapDosing

Speciální programy pro vaše prádlo můžete zcela pohodlně řešit pomocí předdávkovaných kapslí Miele. Stačí je vložit do přihrádky na aviváž. Přístroj v optimálním okamžiku zajistí dávkování obsahu, přičemž vše proběhne zcela automaticky. Máte na výběr: 6 speciálních pracích prostředků (Sport, Peří, Outdoor, WoolCare, SilkCare, Impregnace), 3 aviváže (Aqua, Nature, Cocoon) a Booster, sloužící jako zesilovač proti odolným nečistotám.

 

 

PowerWash

Systém PowerWash od Miele přináší revoluci v péči o prádlo. Neboť umožňuje čisticí výkon a rychlost na takové úrovni, která byla doposud nedosažitelná. Systém PowerWash se skládá ze dvou promyšlených atributů: intenzivního sprchování a programu QuickPowerWash. Inteligentní princip intenzivního sprchování se stará o vynikající prací výkon přístrojů Miele. Díky promyšlené cirkulaci prací lázně dochází k maximálnímu využití pracího prostředku a účinnost praní tak stoupá o 10 %. Tak docílíme takové čistoty, kterou můžeme nejen vidět, ale také objektivně změřit*. V programu QuickPowerWash vyperete své prádlo za méně než jednu hodinu – neuvěřitelné!

 

 

 

A na závěr pro Vás máme několik tipů a rad...

 

 

 

 

Více na - http://w1.miele.cz

Zpět na výpis všech článků

Naše Realizace

Naše práce mluví sama za sebe. Podívejte se na naše dokončené projekty a inspirujte se širokou škálou kuchyní, které jsme již vytvořili pro naše spokojené zákazníky. Každý projekt je jedinečný příběh o designu, kvalitě a preciznosti. Jsme hrdí na každou realizaci a těšíme se, že i vaše kuchyně bude brzy součástí naší kolekce.

Všechny realizace

Zanechte nám telefon, ozveme se

Jsme tu, abychom vaše představy proměnili v realitu. Vaše telefonní číslo nám umožní navázat osobní spojení a poskytnout vám individuální konzultaci na míru.

Informace o ochraně osobních údajů

Nebo nám napište

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů:

PoptatPoptejte nás