Heroheader
Nové spotřebiče modularFit.

Nové spotřebiče modularFit.

03.07.2017

Jedna plus jedna se rovná jeden unikát. Nová řada kombinovatelných chladniček a mrazniček Siemens modularFit.

Nad sebou, vedle sebe. Vždy perfektně. 

Potřebujete kuchyni, která odpovídá vašemu životnímu stylu. Teď můžete konečně zkombinovat chladničku a mrazničku přesně tak, jak chcete - přesně podle vašich požadavků či preferencí. Flexibilita však nekončí jen uspořádáním vaší kuchyně. S jedinečnými a inovativními technologiemi chlazení vám naše spotřebiče obohatí váš každodenní život. 

Zkombinujte si svou chladničku a mrazničku přesně tak, jak chcete. Se systémem modularFit. Díky nové technologii Anti Condensation můžete sladit své spotřebiče jakýmkoli způsobem, který vám bude vyhovovat. Můžete umístit jeden na druhý nebo vedle sebe. Tato inovativní technologie zabraňuje tvorbě vlhkosti mezi stěnami spotřebičů. Přizpůsobte chladničku a mrazničku své kuchyni a svému životu pomocí systému modularFit.

 

Více možností pro ještě větší čerstvost. 

Velká zásuvka hyperFresh premium uchová vaše potraviny až třikrát déle čerstvé. Tvar a funkce jednotlivých zásuvek vytváří optimální klima pro vaše potraviny. Vlhkost i teplota se dokonale přizpůsobí a jsou automaticky regulovány, takže zajišťují delší trvanlivost a dlouhodobé zachování chuti.

Nové spotřebiče modularFit.

Dokonalost do nejmenšího detailu. 

Nové chladničky a mrazničky Siemens vás přesvědčí díky své variabilitě a pokročilým funkcím.
Spotřebiče modularFit vám umožňují zkombinovat chladničku a mrazničku přesně tak, jak potřebujete. Navíc díky technologiím jako hyperFresh premium, noFrost a easyInstallation ještě více zjednodušují jejich použití.

Šest dobrých důvodů proč zvolit modularFit:

Nové spotřebiče modularFit.

Řada modularFit umožňuje instalaci spotřebičů nad sebe, nebo vedle sebe. Se spoustou možných variant a kombinací.

Nové spotřebiče modularFit.

Více informací: Kombinace modularFit představuje dva samostatné spotřebiče.Z tohoto důvodu musí být nainstalovány v samostatných korpusech oddělených deskou. Výhodou takové instalace je, že každý ze spotřebičů má své vlastní připojení do elektrické sítě. Můžete tak například odjet na dovolenou a nechat mrazák běžet, zatímco chladničku vypnete. 

Zpět na výpis všech článků

Naše Realizace

Naše práce mluví sama za sebe. Podívejte se na naše dokončené projekty a inspirujte se širokou škálou kuchyní, které jsme již vytvořili pro naše spokojené zákazníky. Každý projekt je jedinečný příběh o designu, kvalitě a preciznosti. Jsme hrdí na každou realizaci a těšíme se, že i vaše kuchyně bude brzy součástí naší kolekce.

Všechny realizace

Zanechte nám telefon, ozveme se

Jsme tu, abychom vaše představy proměnili v realitu. Vaše telefonní číslo nám umožní navázat osobní spojení a poskytnout vám individuální konzultaci na míru.

Informace o ochraně osobních údajů

Nebo nám napište

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů:

PoptatPoptejte nás