Heroheader

Neolith luxusní keramická pracovní deska

14.10.2021

Keramické desky běžným používáním není téměř možné poškodit. Přímo na desce je možné krájet, kontakt se dnem rozpáleného nádobí nezanechá žádné viditelné stopy. Téměř nulová nasákavost ulehčuje čištění, protože všechny nečistoty zůstávají na povrchu desky a stačí je jen setřít.

 

Keramická deska HIGH-TECH CERAMIC je vyráběna výhradně z přírodních surovin postupem, který kopíruje vznik kamene v přírodě.

Keramická deska NEOLITH je vhodná pro výrobu kuchyňských a koupelnových desek, velkoformátových obkladů stěn, interiérového zařízení, podlah, barových pultů a mnohých jiných prvků podle potřeb a přání zákazníka.

Mimořádné mechanické vlastnosti z ní dělají materiál, který běžným používáním není téměř možné poškodit a snese i ty nejnáročnější podmínky. Přímo na desce je možné krájet, kontakt se dnem rozpálené nádobí nezanechá žádné viditelné stopy. Téměř nulová nasákavost ulehčuje čištění, protože všechny nečistoty zůstávají na povrchu desky a stačí je jen setřít.

Snadná údržba a odolnost proti chemickým čisticím prostředkům řadí keramiku do kategorie nejvhodnějších materiálů pro váš interiér. Keramická deska NEOLITH se vyrábí v maximálních rozměrech 3600 x 1200 mm.

 

 

 

  • Nepřekonatelný design - Keramická deska Neolith lze vyrobit v designové tlouště pouhých 8mm
  • Přírodní a ekologický - Skládá se jen z přírodních materiálů a neuvolňuje látky škodlivé pro životní prostředí a je plně recyklovatelný
  • Nejvyšší tepelná odolnost – Při styku s přímým ohněm, nebo vysokými teplotami nehoří, neuvolňuje kouř ani jiné škodlivé látky
  • Nenasákavost a mrazuvzdornost – Materiál má téměř nulovou nasákavost a absolutní mrazuvzdornost
  • Mechanická odolnost – Povrch desky je natolik tvrdý, že je odolný proti poškrábání a otěru
  • Hygienický – Je vhodný pro styk s potravinami a pitnou vodou
  • Nízká hmotnost – nízká plošná hmotnost snižuje nároky na přepravu a montáž a snižuje zatížení nosných konstrukcí
  • Jednoduchá údržba – Snadná údržba a vysoká odolnost vůči jakýmkoliv chemickým čisticím prostředkům včetně bělidel a amoniaku

 

Zpět na výpis všech článků

Naše Realizace

Naše práce mluví sama za sebe. Podívejte se na naše dokončené projekty a inspirujte se širokou škálou kuchyní, které jsme již vytvořili pro naše spokojené zákazníky. Každý projekt je jedinečný příběh o designu, kvalitě a preciznosti. Jsme hrdí na každou realizaci a těšíme se, že i vaše kuchyně bude brzy součástí naší kolekce.

Všechny realizace

Zanechte nám telefon, ozveme se

Jsme tu, abychom vaše představy proměnili v realitu. Vaše telefonní číslo nám umožní navázat osobní spojení a poskytnout vám individuální konzultaci na míru.

Informace o ochraně osobních údajů

Nebo nám napište

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů:

PoptatPoptejte nás