Heroheader
Navštívili jsme výstavu LivingKitchen 2015

Navštívili jsme výstavu LivingKitchen 2015

09.03.2015

Ve dnech 19.-25.01. 2015 se stal Německý Kolín nad Rýnem centrem nábytkového dění. Konala se zde jako již tradičně výstava LivingKitchen.

Navštívili jsme výstavu LivingKitchen 2015

Výstava LivingKitchen je jednou z největších výstav na světě v oblasti nábytku a interiéru. Tento rok zde vystavovalo více jak 215 lokálních i nadnárodních společností z 22 zemí. Představovaly se zde nové nápady a inovace od kuchyňských linek přes obývací stěny, ložnice, osvětlení, pracovní desky, vestavné spotřebiče až po interiérové doplňky. Celkově letos dorazilo více jak 146 000návštěvníků.

My jsme tuto výstavu navštívili na dva dny a opravdu jsme měli "co dělat" aby jsme vše stihli. Celá akce byla situována do prostředí výstavištěKoelnmesse a to do všech jeho pavilónůNávštěva to byla opravdu výživná. Na našem Facebooku můžete nalézt fotografie. Navštívili jsme výstavu LivingKitchen 2015

Staňte se našimi fanoušky na Facebooku a dostávejte ty nejnovější zprávy!

Zpět na výpis všech článků

Naše Realizace

Naše práce mluví sama za sebe. Podívejte se na naše dokončené projekty a inspirujte se širokou škálou kuchyní, které jsme již vytvořili pro naše spokojené zákazníky. Každý projekt je jedinečný příběh o designu, kvalitě a preciznosti. Jsme hrdí na každou realizaci a těšíme se, že i vaše kuchyně bude brzy součástí naší kolekce.

Všechny realizace

Zanechte nám telefon, ozveme se

Jsme tu, abychom vaše představy proměnili v realitu. Vaše telefonní číslo nám umožní navázat osobní spojení a poskytnout vám individuální konzultaci na míru.

Informace o ochraně osobních údajů

Nebo nám napište

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů:

PoptatPoptejte nás