Heroheader
Navštívili jsme výstavu IFA 2014 v Berlíně

Navštívili jsme výstavu IFA 2014 v Berlíně

08.09.2014

Jako je tomu každý rok, tak i letos zahájila IFA 2014 v Berlíně představování veškerých novinek ve světě spotřebitelské elektroniky a domácích spotřebičů. My jako věrní návštěvníci veškerých školení a veletrhů ať tuzemských, či mezinárodních, jsme tu nemohli chybět.

Navštívili jsme výstavu IFA 2014 v Berlíně

IFA je největší evropský veletrh spotřební elektroniky a domácích spotřebičů, který doplňuje americký CES a asijský Computex. Každým rokem posiluje na významu, protože díky zářijovému termínu představuje globální novinky pro nadcházející předvánoční trh a rok 2015. Koná se 5.-10. září 2014 v Berlíně.


A co je nového ve světě domácích spotřebičů pro Vaší kuchyň?

Tento rok bylo představeno opravdu velké množství novinek a to hlavně u domácích spotřebičů společnosti Bosch a Siemens. Obě značky prošly kompletní designovou obměnou vestavných spotřebičů, změnou ovládacích prvků i technologií přípravy potravin. Novinkou jsou barevné, dotykové displeje u vestavných trub, mikrovlnných trub, ale i kávovary. Přehledný displej nám umožňuje intuitivně a pouze ve třech krocích ovládat veškeré funkce přístroje. Opravdovou bombou však byla trouba, která již dokáže kombinovat všechny tři typy ohřevu jak horkovzdušný, tak parní i mikrovlnný!

Tímto veletrhem jsme byli nadšeni a již nyní se těšíme co nového nás čeká příští rok...

Přijďte se k nám informovat o novinkách ve světě domácích spotřebičů a kuchyní!

Pod tímto odkazem naleznete další fotografie.

Staňte se naším fanouškem na našem Facebooku, dostávejte ty nejaktuálnější informace.

Zpět na výpis všech článků

Naše Realizace

Naše práce mluví sama za sebe. Podívejte se na naše dokončené projekty a inspirujte se širokou škálou kuchyní, které jsme již vytvořili pro naše spokojené zákazníky. Každý projekt je jedinečný příběh o designu, kvalitě a preciznosti. Jsme hrdí na každou realizaci a těšíme se, že i vaše kuchyně bude brzy součástí naší kolekce.

Všechny realizace

Zanechte nám telefon, ozveme se

Jsme tu, abychom vaše představy proměnili v realitu. Vaše telefonní číslo nám umožní navázat osobní spojení a poskytnout vám individuální konzultaci na míru.

Informace o ochraně osobních údajů

Nebo nám napište

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů:

PoptatPoptejte nás