Heroheader
Küchenmeile - největší světový veletrh kuchyní

Küchenmeile - největší světový veletrh kuchyní

19.09.2014

Küechenmeile je největší světový veletrh v oblasti kuchyňských linek, každoročně se koná v Německém Löhne. My jsme tento veletrh navštívili poprvé a to na pozvání společnosti Schüeller, která je jedním z lídrů v tomto oboru. Tímto článkem bychom se s Vámi rádi podělili s tím nejlepším že světa moderních kuchyní!

Küchenmeile - největší světový veletrh kuchyní

Veletrh se koná každoročně na podzim v oblasti Neměckého Löhne. V této oblasti vystavují ti nejlepší světoví výrobci kuchyní. Není tomu náhodou, že se tento veletrh koná právě zde. Němcivždy byli a nejspíše i budou jedni z nejpreciznějších výrobců nejen ve světě kuchyní. A zde opravdu dostáli svému jménu!

Vystavovala zde celá řada zvučných společností, jako například Nobilia, Nolte küchen, Leicht, Zeyko nebo Schüller. My jsme se zaměřili hlavně na jednoho, v Česku zřejmě nejznámějšího výrobce německých kuchyní a tím je právě Schüller. Tento výrobce nás natolik zaujal, že jsme začali jednat o další spolupráci přímo u nás v Pardubicích. Máte se tedy na co těšit!

Celý veletrh nám prozradil nový směr, kterým se bude ubírat svět kuchyní. Jak nám naznačují fotografie, tak jím nejspíše bude tzn. County style, pro který je typická kombinace výrazných, či rustikálních dřevodekorů z jednobarevnými matnými barvami, minimální množství horních skříněk a otevřené prostory. Druhou cestou je stále minimalistický styl - lakované lesklé čisté plochy v kombinaci se sklem, bezúchytkovým systémem či alternativnímipracovními deskami jako je například Technistone, Corian, Neolith či kompaktní materiál.

Staňte se našimi fanoušky na Facebooku a dostávejte ty nejnovější zprávy!

Zpět na výpis všech článků

Naše Realizace

Naše práce mluví sama za sebe. Podívejte se na naše dokončené projekty a inspirujte se širokou škálou kuchyní, které jsme již vytvořili pro naše spokojené zákazníky. Každý projekt je jedinečný příběh o designu, kvalitě a preciznosti. Jsme hrdí na každou realizaci a těšíme se, že i vaše kuchyně bude brzy součástí naší kolekce.

Všechny realizace

Zanechte nám telefon, ozveme se

Jsme tu, abychom vaše představy proměnili v realitu. Vaše telefonní číslo nám umožní navázat osobní spojení a poskytnout vám individuální konzultaci na míru.

Informace o ochraně osobních údajů

Nebo nám napište

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů:

PoptatPoptejte nás