Heroheader
CORIAN® výjimečný materiál nejen pro vaší kuchyň

CORIAN® výjimečný materiál nejen pro vaší kuchyň

13.10.2015

Corian® je unikátní materiál z kterého umíme vyrobit prakticky cokoliv. Jedná se o neporézní, vůči skvrnám odolný, snadno čistitelný a opravitelný materiál ze kterého jde vyrobit kuchyňská pracovní deska, ale i koupelnový nábytek, jídelní stoly, umyvadla nebo jakékoliv jiné designové prvky.

CORIAN® výjimečný materiál nejen pro vaší kuchyň

TECHNICKÉ VLASTNOSTI:

CORIAN® je hygienický

Jako neporézní materiál, při jehož spojování nevznikají spáry, vytváří dokonale hladkou pracovní plochu, do které neproniknou nečistoty a ani bakterie.

CORIAN® se snadno čistí a udržuje

Povrchy zhotovené z Corianu se snadno a rychle čistí dostupnými prostředky a brusnými prášky (Ajax, Cif). Velmi jednoduché odstranění malých oděrek a škrábanců je jednou z naprosto unikátních vlastností Corianu v domácnosti.

CORIAN® je atraktivní a stálobarevný s dlouhou životností

I po mnoha letech je CORIAN® stále svěží a uchovává si atraktivní vzhled.

CORIAN® je neobyčejně tvárný

Vyhovuje požadavkům na vytváření různých atypických tvarů. Designéři oceňují jeho funkční a různorodou tvarovatelnost.

CORIAN® má špičkovou kvalitu

Corian je v souladu se všemi hygienickými předpisy Evropské unie. Jeho mimořádná životnost, snadná údržba i opravitelnost je spojená s 10-tiletou zárukou -  znamenají skvělou investici.

Quality Network

Firma DuPont - divize CORIAN® - zaručuje vysoký standard kvality výrobků a jejich instalaci prostřednictvím celosvětové sítě "Quality Network". Tuto síť tvoří autorizovaní zpracovatelé, odborníci a záruční technici, jejichž úkolem je poskytovat služby nejvyšší kvality.

CORIAN® výjimečný materiál nejen pro vaší kuchyň

Kompaktní povrchy DuPont™ Corian® promění kreativní vize ve skutečnost

"Lze do něj rýt. Lze jej barvit. Lze jej tepelně tvarovat. Povrchový materiál DuPont™ Corian® může být vším, co si představíte. Vlnitý, organický tvar, téměř bez spojů, s působivými efekty barev a průsvitnosti... Pokud si něco vysníte, můžete to s materiálem Corian® také realizovat."

Zdroj: www.dupont.cz

Zpět na výpis všech článků

Naše Realizace

Naše práce mluví sama za sebe. Podívejte se na naše dokončené projekty a inspirujte se širokou škálou kuchyní, které jsme již vytvořili pro naše spokojené zákazníky. Každý projekt je jedinečný příběh o designu, kvalitě a preciznosti. Jsme hrdí na každou realizaci a těšíme se, že i vaše kuchyně bude brzy součástí naší kolekce.

Všechny realizace

Zanechte nám telefon, ozveme se

Jsme tu, abychom vaše představy proměnili v realitu. Vaše telefonní číslo nám umožní navázat osobní spojení a poskytnout vám individuální konzultaci na míru.

Informace o ochraně osobních údajů

Nebo nám napište

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů:

PoptatPoptejte nás