Heroheader
Barevná stěna - funkční a krásný obklad stěny (nejen) do kuchyní

Barevná stěna - funkční a krásný obklad stěny (nejen) do kuchyní

13.10.2014

Barevná stěna je funkční a krásný obklad stěny (nejen) do kuchyní. Vyrábí se z Alukompozitu - sendvičové desky s hliníkovým povrchem. Barevná stěna je dostupnější alternativa skleněného obkladu (tzv. grafosklo).

Barevná stěna - funkční a krásný obklad stěny (nejen) do kuchyní

 

Neobvyklé řešení obkladu stěny nejen ke kuchyňské lince. Vytvořte si svůj individuální design, jako highlight Vašeho interiéru. Obří motivy Vás každý den potěší svou ostrostí a sytostí barev.

Vyberte si jakýkoliv motiv, nebo dodejte vlastní fotografii, rozhodněte se kterým způsobem chcete instalovat a zadejte Vámi požadované rozměry. Vaše Barevná stěna bude vyrobena na míru a dodána do tří týdnů.

Barevná stěna pro použití v kuchyňské lince je něco mezi skleněným obkladem a nalepovací fólií. Zatímco sklo je drahé a obtížně se montuje, fólie zase nemají trvanlivost a nesnesou teplo. Barevná stěna nemá problém s -50 až +100°C, odolává vlhkosti, UV záření, snadno se instaluje a čistí.

Barevná stěna je čerstvá dávka designu a individuality do českých interiérů. Nápady a možnosti, jak vytvořit svou unikátní Barevnou stěnou jsou bez hranic.

Díky svým vlastnostem najde Barevná stěna uplatnění všude tam, kde se potkávají požadavky na hygienu a údržbu, např. ve sprchových koutech, na místech v domácnosti, která nám často znečišťují děti nebo domácí mazlíčci, nebo třeba v restauracích a barech.

Maximální rozměry barevné stěny jsou 3700x750mm

 

Barevná stěna - funkční a krásný obklad stěny (nejen) do kuchyní

 

Zpět na výpis všech článků

Naše Realizace

Naše práce mluví sama za sebe. Podívejte se na naše dokončené projekty a inspirujte se širokou škálou kuchyní, které jsme již vytvořili pro naše spokojené zákazníky. Každý projekt je jedinečný příběh o designu, kvalitě a preciznosti. Jsme hrdí na každou realizaci a těšíme se, že i vaše kuchyně bude brzy součástí naší kolekce.

Všechny realizace

Zanechte nám telefon, ozveme se

Jsme tu, abychom vaše představy proměnili v realitu. Vaše telefonní číslo nám umožní navázat osobní spojení a poskytnout vám individuální konzultaci na míru.

Informace o ochraně osobních údajů

Nebo nám napište

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů:

PoptatPoptejte nás