VÁNOČNÍ PROVOZ 2019

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o vánočním provozu našich studií.

 

 


Pardubické studio: Posledním dnem tohoto roku, kdy bude otevřeno je čtvrtek 19.12.2019. V novém roce vás u nás znovu přivítáme v pondělí 6.1.2020.


Královéhradecké studio: Posledním dnem tohoto roku, kdy bude otevřeno je čtvrtek 19.12.2019. V novém roce vás u nás znovu přivítáme v pondělí 6.1.2020.

Přeloučské studio: Posledním dnem před svátky, kdy bude otevřeno je pátek 20.12.2019. V novém roce vás u nás znovu přivítáme ve čtvrtek 2.1.2020.

 

Krásné svátky!VÝPIS VŠECH NOVINEK NALEZNETE ZDE
Zanechte nám telefon, ozveme se vám
Navštivte také náš eshop

Na našem eshopu naleznete široký sortiment domácích vestavných i volně stojících spotřebičů,
bytových i kuchyňských doplňků a kuchyňského vybavení světových značek (Miele, Siemens, Bosch, Electrolux, AEG, Liebherr, Blum, Amica, Beko...) s výdejním místem v Pardubicích. Vše s jistotou originální české distribuce a bezkonkurenčních cen.

Aktuality ze světa kuchyní
Služba video schůzek Služba video schůzek

Ni vítr, ni déšť a ani COVID-19 nás nezastaví. I když jsou nyní naše studia zavřená, tak jsme pro vás připravili službu video…

20.03.2020
Proč si nás vybrat
  • Vlastní truhlářská výroba
  • Vysoká kvalita výrobků
  • Profesionální přístup
  • 7 let záruka na vyrobený nábytek
  • Dlouhá tradice a bohaté zkušenosti
Proč si nás vybrat

Naše firma ALIN-MODERNÍ BYT s. r. o. má dnes již téměř dvacetiletou tradici. Využijte naši vlastní truhlářskou dílnu, vysokou kvalitu výrobků se 7letou zárukou a 3D návrhy interiérů zdarma!

Rychlé kontakty