Objevte Siemens studioLine
06.12.2017

Vestavné spotřebiče. Výstavní design. Představujeme exkluzivní řadu studioLine pro ty nejnáročnější. Za oceňovaným vzhledem se skrývají mimořádné technologie a servis, které z kuchyňské sestavy dělají kuchyňské studio. Vařte tak, jako žijete. Na nejvyšší úrovni. Dopřejte si maximum.

 

Exkluzivita má nyní nový standard. Exkluzivní řada vestavných spotřebičů studioLine pro nejnáročnější

Jedinečná řada vestavných spotřebičů studioLine obohatí nejen vaši kuchyň, ale i váš život. Exkluzivní design a inovativní výbava spotřebičů nabízí nezaměnitelný požitek pro oko a ještě absolutní volnost při všem, co vám život přináší. Nechte se unést dobrodružstvím a zažijte ještě více výjimečných momentů – díky velmi výkonným domácím spotřebičům máte k dispozici čas celého světa. Exkluzivita je u studioLine zaručena. Pro vás to znamená: větší kvalitu, lepší poradenství a servis. To jsou kompetence, které vám mohou nabídnout jen specializovaná kuchyňská studia.

 

Jedinečný design. Exkluzivita v každém detailu

Pro spotřebiče studioLine s dokonale sladěným designem je charakteristické přímočaré vedení linky s architektonickou jasností a nejmodernější techniky zpracování materiálů. Funkčnost designu je jedinečná: všechny přístroje lze mezi sebou perfektně kombinovat. Lze je navrhnout vedle sebe nebo nad sebe – vždy vznikne harmonický celistvý vzhled. Za svůj exkluzivní a výrazný design byly vestavné spotřebiče studioLine vyznamenány renomovanými cenami za design.

 

Nápadně zdrženlivý – nový design blackSteel

Vestavné spotřebiče studioLine zaujmou moderním a vytříbeným vzhledem, který upoutá všechny pohledy. Tmavě černý panel, masivní otočné voliče z ušlechtilé oceli blackSteel a skleněná dvířka deepBlack – to jsou jen některé z mimořádných detailů, které najdete pouze u této řady vestavných spotřebičů. V kombinaci s ostatními prvky kuchyně tak vzniká jedinečný obraz, který spojuje eleganci a exkluzivitu.

 

 

Inovace visí ve vzduchu

Odsavače par řady studioLine se starají nejen o čistý vzduch, ale jsou také vybaveny inteligentní technologií a lze je zcela přizpůsobit osobním požadavkům – pro inovativní a individuální kuchyni. Pomocí emotionLight Pro jednoduše změníte atmosféru kuchyně. Vyberte si z 256 různých barev a přizpůsobte kuchyň svému osobnímu stylu a náladě –emotionLight Pro můžete také pohodlně nastavit pomocí aplikace Home Connect na svém tabletu nebo mobilním telefonu.

 

 

Exkluzivní kuchyně nepotřebuje špičkové kuchaře

Pečicí trouby studioLine nepřekvapí pouze výjimečným designem, ale také mimořádnými možnostmi. S novou funkcí sous-vide zažijete vaření na zcela nové úrovni a objevíte svět chutí, který znáte ze špičkových restaurací.

 

Vařte jako profesionálové: funkce sous-vide

Zachovává vitamíny a původní chutě lépe než při klasickém pečení. Funkce sous-vide je jedinečným druhem přípravy pro vynikající chuťové zážitky. Perfektní v kombinaci s vakuovací zásuvkou.

 

 

Dobrá příprava je jádrem úspěchu

Potraviny se ve vakuovací zásuvce vzduchotěsně uzavřou (v 99% vakuu) a optimálně se tak předpřipraví pro vaření sous-vide. Díky vzduchotěsnému obalu se zaručí optimální přenos tepla při vaření – chuť se může zcela rozvinout, zatímco vitamíny a aroma zůstávají zachovány.

 

 

 

Větší výbava

StudioLine se vyznačuje speciálními prvky výbavy, které se nacházejí pouze v této exkluzivní produktové řadě. Moderní spotřebiče s inovativní technologií a nezaměnitelným designem okouzlí maximálním výkonem a komfortem.

 

Více zážitků

Zjednodušit každodenní život a dlouhodobě zvýšit jeho kvalitu – to jsou cíle, které si klade studioLine. Díky své inovativní technologii jsou naše vestavné spotřebiče dnes tak inteligentní, že tyto požadavky také umějí splnit. Podívejte se, jak vám spotřebiče studioLine pomáhají ušetřit ještě více času než kdykoliv předtím.

 

 VÝPIS VŠECH NOVINEK Chci navrhnout kuchyň Zobrazit kompletní nabídku
Zanechte nám telefon, ozveme se vám
Navštivte také náš eshop

Na našem eshopu naleznete široký sortiment domácích vestavných i volně stojících spotřebičů,
bytových i kuchyňských doplňků a kuchyňského vybavení světových značek (Miele, Siemens, Bosch, Electrolux, AEG, Liebherr, Blum, Amica, Beko...) s výdejním místem v Pardubicích. Vše s jistotou originální české distribuce a bezkonkurenčních cen.

Aktuality ze světa kuchyní
VÁNOČNÍ PROVOZ 2022 VÁNOČNÍ PROVOZ 2022

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o vánočním provozu našich studií.

15.12.2022
Pardubice
ALin Moderní byt pobočka Pardubice
Pracovní doba
Pondělí - Pátek
8.30 - 17.00 *
Sobota
Na objednání

* Schůzku je potřeba domluvit předem zde.

Detail pobočky
Hradec Králové
ALin Moderní byt pobočka Hradec Králové
Pracovní doba
Pondělí - Pátek
8.30 - 17.00 *
Sobota
Na objednání

* Schůzku je potřeba domluvit předem zde.

Detail pobočky
Přelouč
ALin Moderní byt pobočka Přelouč
Pracovní doba
Pondělí - Pátek
9.00 - 17.00
Sobota
Na objednání

 

Detail pobočky

Proč si nás vybrat
  • Vlastní truhlářská výroba
  • Vysoká kvalita výrobků
  • Profesionální přístup
  • 7 let záruka na vyrobený nábytek
  • Dlouhá tradice a bohaté zkušenosti
Proč si nás vybrat

Naše firma ALIN-MODERNÍ BYT s. r. o. má dnes již téměř dvacetiletou tradici. Využijte naši vlastní truhlářskou dílnu, vysokou kvalitu výrobků se 7letou zárukou a 3D návrhy interiérů zdarma!

Rychlé kontakty