Kuchyně na míru

Kuchyně na míru

Kuchyň je pro mnohé ten nejdůležitější prostor v našich domovech, ale každý z nás má rozdílné požadavky, máme rozdílný vkus a jiné možnosti. My však vyjdeme vstříc všem. Klíčem je zakázková truhlářská výroba, kterou disponujeme. Naší specializací jsou právě kuchyně na míru.

Naši designeři s klienty vymyslí přesnou dispozici pro jakkoliv atypický prostor. Nabídnou nezměrné možnosti barev, materiálů i dekorů. Vytvoří vizualizaci a vše upraví dle vašich požadavků. Nedílnou součástí realizace kuchyně na míru je přesné zaměření, detailní technické výkresy a precizní montáž. Výsledkem celé naší domluvy a snažení je kuchyň na míru, která odpovídá všem vašim požadavkům a přáním. Vše má své místo, logicky na sebe navazuje a je hezky po ruce. Všechny naše kuchyně na míru jsou unikátní a vyznačují se nejvyšším standardem kvality s důrazem na maximální komfort pohybu a dostatek úložného i pracovního prostoru. Netvoříme jen kuchyně na míru, ale tvoříme domovy.

Přijďte se přesvědčit do našich studií v Pardubicích a Hradci Králové.


Výroba kuchyňské linky

Krok za krokem

Nechte si navrhnout nadčasovou kuchyň, která vám bude sloužit desítky let a zároveň bude IN. V prvním kroku si domluvte schůzku s naším designerem, který vám připraví návrh kuchyňské linky. Zaměří se zejména na to, aby byla vaše kuchyňská linka přehledná a byla sestavena na míru vašim potřebám. To vše bude hračkou díky modernímu systému DYNAMIC SPACE.


1
Osobní schůzka s klientem

Přemýšlíte o obměně starého nábytku, nebo pořízení zbrusu nového? Stačí nás kontaktovat a domluvit si schůzku s našimi architekty. Rádi vás přivítáme na jednom z našich interiérových studií v Pardubicích, Hradci Králové nebo v Přelouči. Se vším ochotně pomůžeme a poradíme.

2
Konzultace a příprava 3D návrhů

Na našem studiu si o všem pohovoříme, ukážeme veškeré možnosti, materiály a vymyslíme to nejvhodnější rozvržení daného nábytku přesně pro vás. Samozřejmostí je 3D návrh zdarma, který připravíme dle vašich požadavků a přání. Pokud se vám na návrhu nebude cokoliv líbit, tak není problém nábytek upravit, tak aby byl konečný návrh přesně dle vašich představ.

3
Schválení návrhu a zahájení výroby

Jakmile je návrh dokončený a odsouhlasený, tak přechází do přípravné fáze před samotnou výrobou. Zásadní částí přípravy je přesné zaměření prostoru, příprava technické a instalační dokumentace. Každá skříňka se pečlivě rozkreslí na jednotlivé výkresy, vše se promyslí do posledních detailů a celá zakázka je předána do výroby našim truhlářům. Výroba trvá z pravidla 6-8 týdnů.

4
Samotná výroba a dodávka ke klientovi

Veškeré truhlářské práce vyhotovíme na naší dílně a v našem moderním strojovém parku. Vše nařežeme, olepíme a vyvrtáme. Hotové dílce zkompletujeme do konečného vzhledu, vše pečlivě zabalíme a připravíme k převozu. Kvalita a přesnost hotového nábytku je pro nás zásadní a je důležitým aspektem pro přesnou a precizní montáž.

5
Montáž nábytku u klienta

Montáž probíhá vždy v předem domluveném termínu a v přesný čas. Montážníci jsou samostatní. Vše si vynosí, prostor opatří proti jakémukoliv poškození a začnou se samotnou montáží. Veškeré pracovní pomůcky mají vždy s sebou, není tedy třeba nic připravovat. Montážníci veškerý nábytek odborně usadí, připevní a zprovozní. To vše z pravidla trvá pouze jeden den. Po dokončení montáže vše uklidíme, vysvětlíme a předáme.

Myslíme na vše! Zároveň vám připravíme podrobnou technickou dokumentaci pro zedníky, instalatéry, elektrikáře nebo jiné řemeslníky. Díky tomu budou vědět, kudy mají vést přívody vody a elektřiny.
Zanechte nám telefon, ozveme se vám
Navštivte také náš eshop

Na našem eshopu naleznete široký sortiment domácích vestavných i volně stojících spotřebičů,
bytových i kuchyňských doplňků a kuchyňského vybavení světových značek (Miele, Siemens, Bosch, Electrolux, AEG, Liebherr, Blum, Amica, Beko...) s výdejním místem v Pardubicích. Vše s jistotou originální české distribuce a bezkonkurenčních cen.

Aktuality ze světa kuchyní
Uzavřená studia Uzavřená studia

Z důvodu dovolené budou naše studia v Pardubicích a Hradci Králové v pátek 29.10. uzavřena. Děkujeme za pochopení.

21.10.2021
VILLEROY & BOCH VILLEROY & BOCH

Proslulá značka Villeroy & Boch nabízí mimořádně široký sortiment keramických dřezů v tradičním i moderním provedení a v mnoha…

12.08.2021
Pardubice
ALin Moderní byt pobočka Pardubice
Pracovní doba
Pondělí - Pátek
8.30 - 17.00
Sobota
Na objednání
Detail pobočky
Hradec Králové
ALin Moderní byt pobočka Hradec Králové
Pracovní doba
Pondělí - Pátek
8.30 - 17.00
Sobota
Na objednání
Detail pobočky
Přelouč
ALin Moderní byt pobočka Přelouč
Pracovní doba
Pondělí - Pátek
9.00 - 17.00
Sobota
Na objednání
Detail pobočky

Proč si nás vybrat
  • Vlastní truhlářská výroba
  • Vysoká kvalita výrobků
  • Profesionální přístup
  • 7 let záruka na vyrobený nábytek
  • Dlouhá tradice a bohaté zkušenosti
Proč si nás vybrat

Naše firma ALIN-MODERNÍ BYT s. r. o. má dnes již téměř dvacetiletou tradici. Využijte naši vlastní truhlářskou dílnu, vysokou kvalitu výrobků se 7letou zárukou a 3D návrhy interiérů zdarma!

Rychlé kontakty